Zgłoszenie sprzedaży TUZ

Zgłoszenie sprzedaży TUZ

Zgłoszenie sprzedaży TUZ pozwoli Ci na odzyskanie części składek za ubezpieczenie. Dotyczy to wszystkich ubezpieczeń dobrowolnych, możesz złożyć wniosek w przeciągu 14 dni od daty sprzedaży widniejącej na polisie. Co ważne umowa musi zawierać, dane kupującego, opis sprzedawanego dobra i podpis. Zwrot składek zostanie wysłany na podane konto bankowe, bądź przekazem pocztowym na adres domowy.

Zgłoszenie sprzedaży TUZ

Sprzedałeś dobro ubezpieczone w TUZ? Prześlij kopię umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od dnia sprzedaży. Im szybciej to zrobisz tym lepiej- szkody, które może spowodować nowy właściciel pojazdu nie wpłyną na Twój przebieg ubezpieczenia. Zwrot składki z OC TUZ będzie Ci się należał w sytuacji, kiedy nabywca złoży pisemne wypowiedzenie umowy.

Kupiłeś auto z polisa zawartą w TUZ? Od momentu zakupu wszelkie prawa i obowiązki wynikające z umowy ubezpieczenia OC przechodzą na Ciebie. TUZ może przeliczyć składkę uwzględniając Twoje dane a ubezpieczenie ulega rozwiązaniu z końcem trwania umowy OC zawartej przez zbywcę pojazdu, chyba, że wcześniej ją wypowiesz.

Jak zgłosić sprzedaż TUZ?

Zgłoszenie sprzedaży TUZ można zrealizować poprzez:SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2023 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych