W dniach 5–7 czerwca w Mikołajkach spotkało się środowisko brokerów i ubezpieczycieli. XXVI Kongres Brokerów przebiegał pod hasłem „Sztuczna inteligencja a my”. InterRisk zaprosił na panel ekspercki zatytułowany: Jak (nie) stracić 20 mln w ułamku sekundy?
Podczas uroczystego otwarcia tegorocznego Kongresu Brokerów, na scenie pojawili się prezes InterRisk Piotr Narloch i członek zarządu InterRisk Daniel Kaliszuk wraz dyrektorami departamentów spółki, którzy odpowiadają za tworzenie oferty ubezpieczeń korporacyjnej i współpracy z brokerami. Prezes InterRisk w swoim przemówieniu nawiązał do jubileuszu 30-lecia spółki.
– Bardzo dziękuję za lata doskonałej współpracy ze środowiskiem brokerskim. Chciałbym podkreślić, że mocna pozycja na rynku to efekt pracy całego zespołu InterRisk. Z dumą i satysfakcją przyjmuję to, co wspólnie udało się nam osiągnąć. – stwierdził Piotr Narloch, prezes InterRisk.
Była także okazja do wręczenia pamiątkowej Statuetki Stowarzyszeniu Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.
Drugi dzień kongresowych obrad skupił uwagę uczestników na panelach przygotowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. InterRisk zaprosił na panel ekspercki zatytułowany: Jak (nie) stracić 20 mln w ułamku sekundy? Na wstępie Piotr Narloch, prezes Zarządu InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group przywitał gości, którzy tłumnie przybyli na panel.
Sebastian Słaboszewski, dyrektor sprzedaży GRUPY WOLFF ciekawe wprowadził w tematykę spotkania. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa wybuchowego w Polsce przedstawił studium przypadku dotyczące wybuchu w jednym z największych zakładów rafinacji i pakowania cukru w USA. Uczestnicy panelu mieli okazję zobaczyć film prezentujący to tragiczne zdarzenie, a także specjalnie przygotowaną animację, na przykładzie której ekspert GRUPY WOLFF dokładnie omówił moment eksplozji, sytuację po wybuchu oraz odpowiedział na kluczowe pytanie: czy można było zapobiec tragedii?
– Zaproponowana tematyka panelu w ramach Kongresu Brokerów wskazuje, że InterRisk wyróżnia się podejściem do oceny ryzyka. Należy do wąskiej grupy firm ubezpieczeniowych, które chcą mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego w przemyśle. To strategia, dzięki której zyskują wszyscy. Przemyślana koncepcja zabezpieczenia zakładów, które jako GRUPA WOLFF realizujemy wespół z ubezpieczycielami nie tylko realnie zwiększa bezpieczeństwo ludzi, ale także obniża ryzyko biznesowe, zarówno dla inwestora, jak i ubezpieczyciela. A niższe ryzyko ubezpieczyciela oznacza niższe koszty składki i lepsze warunki dla klienta. – zauważa Bartosz Wolff, prezes GRUPY WOLFF.
Prezes RUPY WOLFF zwraca również uwagę na jeszcze jedną korzyść: możliwość optymalizacji inwestycji w zabezpieczenia poprzez różne formy leasingu.
– Opcja finansowania zabezpieczeń przeciwwybuchowych i przeciwpożarowych ze środków banku, z którym współpracujemy sprawia, że wydatki na bezpieczeństwo stają się nie kosztem, a realną inwestycją – zaznacza prezes GRUPY WOLFF.
13 listopada odbyła się gala „Laury społeczne”, podczas której ogłoszono wyniki Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia. Od kilku lat partnerem tego wydarzenia…
Generali w ostatnim czasie wprowadziło zmiany w procesie obsługi klienta i pośrednika. Do najważniejszych z nich należy formularz on-line do aktualizacji danych…
Poszukujesz ubezpieczenia, które zapewni kompleksową ochronę Twojego domu? Sprawdź ofertę InterRisk. Flagowy produkt ubezpieczyciela DOM MAX to ochrona i pomoc w przypadku wszelkich…
Osoby, które biorą kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu, zazwyczaj zobowiązane są do cesji praw z ubezpieczenia na bank.…
Wśród laureatów 7. edycji Konkursu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje” znalazły się projekty PZU Zdrowie. Do finału zakwalifikowano ponad 200 zgłoszeń,…
Zakup okularów dla dziecka to dosyć spory wydatek – można za nie zapłacić od ok. 500 zł do nawet tysiąca…