Logo Uniqa

UNIQA wprowadziła do sprzedaży nową odsłonę produktu przeznaczonego dla wspólnot mieszkaniowych. Wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy i deweloperzy mają do wyboru 7 ubezpieczeń i 18 klauzul dodatkowych . Nowością w pakiecie jest bezpłatne assistance dodawane do każdej polisy.

 

Wyróżnikiem nowej oferty jest m.in. ubezpieczenie mienia „od wszystkich ryzyk” standardowo dostępne dla każdego klienta

 
 
Nowością w Pakiecie dla Właścicieli Budynków Wielomieszkaniowych jest ubezpieczenie mienia all risk. Opcja dostępna dla każdego klienta, sprzętu elektronicznego czy też  asysty i ochrony prawnej: „ Jako lider w sektorze ubezpieczeń dla sektora mieszkalnictwa doskonale wiemy, jak trudnym, odpowiedzialnym i pełnym wyzwań zadaniem jest zarządzanie nieruchomościami. Niespodziewane zdarzenie może w jednej chwili spowodować straty w mieniu wspólnoty czy dewelopera, ale także zniszczyć prywatny dobytek mieszkańców. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie zapewniające kompleksową ochronę. Słuchamy rynku i tworzymy rozwiązania, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Są to często pionierskie pomysły i za to właśnie klienci nas cenią – podkreśla Adam Łoziak, wiceprezes ds. sprzedaży UNIQA.
 

Bezpłatne assistance dodawane do każdej polisy

 
Urszula Szwarc z-ca dyrektora Departamentu Sprzedaży Europ Assistance Polska wylicza zalety ochrony assistance: „Cieszymy się, że wspólnie z UNIQA, jako pierwsi na rynku, przygotowaliśmy pakiet pomocy dedykowany wspólnotom mieszkaniowym. Zakres ubezpieczenia assistance został tak skonstruowany, aby w pełni odpowiadać ich potrzebom. Dzięki temu właściciele lokali mają zagwarantowaną niezbędną pomoc w sytuacji różnych zdarzeń zdarzeń losowych takich jak np. awaria domofonu, instalacji grzewczej czy awaria bramy wjazdowej do budynku”.
 
„To, co wyróżnia nowy pakiet, to bezpłatne assistance dodawane do każdej polisy. W przypadku zdarzenia losowego, UNIQA organizuje interwencję specjalisty. Zapewniony jest także dozór i transport mienia oraz sprzątanie po szkodzie „– mówi Katarzyna Ruman, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów UNIQA.
 
 

Nie tylko all risk i assistance

 
Inne charakterystyczne cechy pakietu, to: ubezpieczenie katastrofy budowlanej, do pełnej sumy ubezpieczenia bez dodatkowo płatnej składki, szeroka definicja zalań oraz przepięć w podstawowym zakresie ubezpieczenia, możliwość ubezpieczenia budynków powyżej 50 lat według wartości nowej, rażące niedbalstwo i utracone korzyści w OC do pełnej sumy gwarancyjnej, OC członków zarządu w formie bezimiennej z dodatkowymi klauzulami. „Pakiet dla wspólnot mieszkaniowych to nie tylko ubezpieczenia, ale także profesjonalna obsługa przed i posprzedażowa. Mamy w UNIQA ponad 25-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach dla mieszkalnictwa oraz duży portfel klientów. Wiemy, jak najlepiej dopasować ofertę do ich  potrzeb. Mamy również  doradców dla rynku mieszkalnictwa oraz dedykowany serwis likwidacji szkód, w tym osobny zespół likwidatorów oraz specjalną infolinię” – dodaje Rafał Kukier, dyrektor Departamentu Sprzedaży – Mieszkalnictwo i Ubezpieczenia Korporacyjne w UNIQA.
 
Źródło: www.uniqa.pl