Zgłoszenie sprzedaży Benefia

Zgłoszenie sprzedaży Benefia

Zgłoszenie sprzedaży Benefia, pozwoli nam na zwrot, kosztów ubezpieczenia od momentu sprzedaży. Co ważne wniosek należy zgłosić w przeciągu 14 dni od daty sprzedaży. Możemy ubiegać się o zwrot z każdej dobrowolnej polisy.

Sprzedałeś auto, które miałeś ubezpieczone w TU Benefia? Zgłoszenie sprzedaży Benefia musi nastąpić w ciągu 14 dni - prześlij kopię umowy kupna, wówczas będziesz pewny, że szkody spowodowane przez nowego właściciela nie będą miały wpływu na Twoje zniżki. Będziesz mógł ubiegać się o zwrot składki jednie z tytułu AC i NNW, natomiast w przypadku OC tylko w tedy gdy nabywca wypowie umowę.

Kupiłeś auto, które posiada ubezpieczenie OC Benefia? Pamiętaj o tym, że od momentu zakupu pojazdu wszelkie prawa i obowiązki wynikające z umowy ubezpieczenia OC przechodzą na Ciebie, a Benefia może ponownie przeliczyć składkę uwzględniając Twoje dane. Jako nowonabywca masz prawo wypowiedzieć umowę zawartą przez zbywcę w każdej chwili jej trwania. Jeżeli tego nie zrobisz ubezpieczenie ulegnie rozwiązaniu z końcem trwania umowy OC zbywcy.

Jak zgłosić sprzedaż Benefia?

Zgłoszenie sprzedaży Benafia można zgłosić poprzez:SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2023 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych