Zgłoszenie szkody MTU

Zgłoszenie szkody MTU

By zgłoszenie szkody MTU  przebiegło sprawniej, należy przed zgłoszeniem szkody przygotować dokumenty lub podstawowe dane tj. numer polisy, dane uczestników zdarzenia oraz przedmiotów szkody a w przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego oświadczenie sprawcy szkody lub protokół z Policji (o ile było sporządzone na miejscu zdarzenia).

Jak zgłosić szkodę MTU?

Zgłoszenie szkody MTU można dokonać za pośrednictwem:

Zapamiętaj! Marka MTU występująca w ramach Grupy Ergo Hestia również jest w systemie BLS. Jeżeli jesteś ubezpieczony w MTU a ktoś uszkodzi Twoje auto nie musisz szukać ubezpieczyciela sprawcy. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim Towarzystwem Ubezpieczeń dzwoniąc pod numer 801 107 108  lub 58 555 62 22.

Wzór zgłoszenia szkody MTU możesz pobrać https://www.mtu.pl/wp-content/uploads/2014/10/zgloszenie-szkody-komunikacyjnej1.pdf

Wszystkie druki, które mogą okazać się pomocne w procesie likwidacji szkody MTU dostępne są na stronie MTU https://www.mtu.pl/likwidacja-szkod/

Likwidacja szkody MTU

Firma MTU musi wydać decyzję najszybciej jak to możliwe w zależności od rodzaju szkody, jednak nie później niż 30 dni od daty zgłoszenia, wraz z załączeniem wymaganych dokumentów.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2023 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych