Agent Ubezpieczeniowy Aviva

Aviva jest jedną z największą grup ubezpieczeniowych w Europie. Nie działała jednak ona od samego początku pod tą nazwą. Powstała ona na skutek dynamicznego rozwoju ubezpieczyciela, który spowodował, że w 2002 roku połączyły się Commercial Union, Norwich Union i General Accident. Na swoim macierzystym rynku w Wielkiej Brytanii, gdzie są liderami działają już od ponad 300 lat. Poza rynkiem brytyjskim działają oni także na terenie 16 krajów Europy, Azji oraz Ameryki Północnej.

Grupa Aviva (dawniej Commercial Union) działa w Polsce od 1992 roku. Od tego czasu Aviva obsłużyła już 3,5 mln osób w Polsce i zarządza aktywami o wartości około 50 miliardów złotych. Agent Ubezpieczeniowy Aviva może zaoferować różnego rodzaju ubezpieczenia na życie (indywidualne i grupowe),ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Od niedawna ubezpieczenia Aviva są sprzedawane w systemie direct, czyli przez telefon i Internet. Dzięki tej formie sprzedaży możemy zakupić pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych oraz krótkoterminowe ubezpieczenie turystyczne „w podróży”.

Każdy agent ubezpieczeniowy Aviva charakteryzuje się wysoką jakością obsługi klienta. Z Avivą możemy liczyć na szybką, sprawną likwidację szkód oraz wypłatę świadczeń. W 2015 roku zostało wypłacone 56 tysięcy świadczeń z ubezpieczeń na życie o łącznej wartości 263 mln zł. Z oferty Avivy skorzystało wiele wybitnych osób, naukowców i artystów, m.in. Isaac Newton.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych