Agent Ubezpieczeniowy AXA

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zaufało im już 103 mln klientów w 59 krajach. Firma Ancienne Mutuel z której narodził się koncern AXA swoją działalność rozpoczęła w latach 70 we Francji. Dopiero w 1996 roku swoją nazwę zmieniło na krótszą i łatwiejszą do zapamiętania nazwę. AXA na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld USD. Jednym z nich jest odznaczenie AXY Direct w roku 2010 Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe”.

AXA w Polsce swoją działalność rozpoczęła pod koniec 2006 roku. Na początek zaoferowała swoim klient możliwość zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych dla osób fizycznych przez telefon i Internet, czyli w systemie direct. Agent Ubezpieczeniowy AXA może zaproponować ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami. W swojej ofercie posiadają ubezpieczenia nie tylko dla osób indywidualnych, ale także dla firm. AXA w Polsce jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

Zadaniem AXA jest wzmocnienie w klientach poczucia spokoju i bezpieczeństwa poprzez oferowanie ubezpieczeń, które chronią klientów oraz ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających ich życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych