Agent Ubezpieczeniowy Benefia

Benefia Ubezpieczenia jest spółką specjalizującą się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych (głównie komunikacyjnych) w sieciach dealerów samochodowych. W swojej ofercie posiadają m.in. ubezpieczenia direct, czyli za pośrednictwem Internetu czy przez telefon. Jako jedyni Benefia posiada system mobilny BENEFIA TU I TERAZ, który pozwala na przedstawienie oferty poprzez zeskanowanie kodów AZTEC, który umieszczony jest w każdym dowodzie rejestracyjnym.

Benefia Ubezpieczenia czerpie z tradycji BENEFII Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A. Vienna Insurance Group, spółki która przez 15 lat budowała swoją pozycję na rynku ubezpieczeń w Polsce.

Natomiast BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group (dawna nazwa Royal Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.) specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz Bankassurance. Kapitał akcyjny BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group został podniesiony do kwoty 220.763.700 złotych, w wyniku połączenia dwóch spółek należących do grupy Vienna Insurnce Group - Royal Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group.

Każdy agent ubezpieczeniowy Benefia służy pomocą oraz cechuje go doświadczenie. Agent Ubezpieczeniowy Benefia może przedstawić ofertę nie tylko klientom indywidualnym, ale także firmom. Wśród produktów znajduje się m.in.: OC, Autocasco, ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk dla klienta biznesowego.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych