Agent Ubezpieczeniowy Concordia Ubezpieczenia

Concordia na rynku ubezpieczeń działa już od ponad 150 lat. Swoją działalność zapoczątkowała w Niemczech jako niemiecki Holding Concordia Versicherungen. Solidność oraz gwarancja wysokiej jakości usług jest znakiem rozpoznawczym marki.

W Polsce pierwsze placówki Concordii powstały w 1997 roku. W swojej ofercie posiadają ubezpieczenia skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, która w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.

W Polsce Concordia znana jest głównie z kompleksowej ochrony gospodarstw rolnych oraz pakietów ubezpieczeń dla rolników. Agent Ubezpieczeniowy Concordia Ubezpieczenia może również zaproponować ubezpieczenia na życie, zdrowotne oraz majątkowe. Docelowymi klientami Concordii są nie tylko rolnicy, ale także mieszkańcy małych i średnich miast.

W Polsce Concordia posiada obecnie 12 oddziałów, około 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych. Dzięki solidności usług oraz szybkiej likwidacji szkód, Concordia ma na swoim koncie małą ilość reklamacji zgłaszanych do Rzecznika Finansowego. Concordia Ubezpieczenia na swoim koncie ma wiele nagród. Concordia to m.in.: „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, a także „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR” oraz kilkukrotny laureat konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych