Agent Ubezpieczeniowy DAS

Koncern D.A.S. działa na rynku od 1928 roku. Jest największym przedstawicielem ochrony prawnej w Europie. Posiada filie w 16 europejskich krajach, a także w Korei Południowej oraz Kanadzie.

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. działa w Polsce od 2000 roku. W swojej ofercie ma ubezpieczenia ochrony prawnej, które są najwyższej jakości. Agent Ubezpieczeniowy DAS może zaproponować nam różnego rodzaju ubezpieczenia ochrony prawnej, m.in.: ochrona prawna życia prywatnego, ochrona prawna pojazdu, ochrona prawna firmy lub wolnego zawodu oraz wiele innych. Dzięki wąskiemu specjalizacji ubezpieczeń zapewnia ochronę najwyższej jakości. Dodatkowo dzięki DAS możemy liczyć na dochodzenie odszkodowań, które oferują profesjonalną pomoc prawną, a większość spraw kończy się wygraną.

DAS jest skrótem od trzech słów: D jak Doświadczenie, A jak Aktywność, S jak Specjalizacja. DAS opiera się nie tylko na swoich doświadczeniach z Klientami w Polsce, ale także wykorzystują doświadczenia oraz najlepsze rozwiązania stosowane z powodzeniem w spółkach z koncerny DAS, który działa w Europie od ponad 80 lat. Jako aktywność możemy rozumieć tutaj ilość wypłacanych odszkodowań. Spośród wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych oferujących ochronę prawną, to D.A.S. wypłacana najwięcej odszkodowań każdego roku. Dzięki specjalizacji tylko na jednym rodzaju ubezpieczeń D.A.S. może nieustannie dbać o jakość świadczonych usług.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych