Agent Ubezpieczeniowy TU Europa

Towarzystwo ubezpieczeniowe TU Europa rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1995 roku. Już od ponad 20 lat tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb swoich najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych.

Firma TU Europa jest jednym z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z bankami. Dzięki pasji swoich pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego. Ochroną ubezpieczeniową obejmuje ponad milion osób w Polsce.

Agent ubezpieczeniowy TU Europa może zaproponować szeroki zakres ubezpieczeń a wśród nich na przykład ubezpieczenia turystyczne czy majątkowe. TU Europa posiada ofertę dostosowaną nie tylko do klientów indywidualnych ale również małych i średnich przedsiębiorstw. Firma umożliwia również zakup ubezpieczeń przez Internet bądź telefon.

TU Europa zwyciężyło w konkursie „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2014”, organizowanym przez Gazetę Bankową. Głównym kryterium oceny była jakość posprzedażowej obsługi klientów. Wysoka pozycja w konkursie to potwierdzenie efektów strategii Europy, która stawia konsumenta i jego potrzeby w centrum uwagi. Grupa Europa otrzymała tytuł Dobry Pracodawca 2014 w ramach programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. Wysoka pozycja w obu rankingach jest obiektywnym potwierdzeniem tego, że TU EUROPA należy do grona najsilniejszych i najbardziej stabilnych partnerów na rynku.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych