Agent Ubezpieczeniowy Link4

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku.  Jest to firma, która jako pierwsza dała polskim kierowcom możliwość skorzystania z ubezpieczenia komunikacyjnego typu direct. Umożliwiło to w nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczyć samochód bez wychodzenia z domu – przez telefon bądź Internet. Pomimo tego, że na początku agent ubezpieczeniowy Link4 mógł nam zaproponować wyłącznie podstawowe ubezpieczenia samochodu, działalność firmy spotkała się ze sporym zainteresowaniem klientów. Od 15 czerwca 2009 r. do 15 września 2014 roku LINK4 należało w całości do RSA – firmy, której początki sięgają 1710 roku, kiedy to powstała jedna z pierwszych firm oferujących ubezpieczenia osobą prywatnym – The Sun.

Obecnie agent ubezpieczeniowy Link4 może zaoferować nam znacznie więcej. Firma ma o wiele bardziej rozbudowaną ofertę, między innymi o ubezpieczenia mieszkania czy podróży. Właścicielem Link4 jest na dzień dzisiejszy PZU S.A. - firma istniejąca od ponad 200 lat. PZU jest największym graczem na wschodnio-europejskim rynku ubezpieczeniowym.

Po latach Link4 jest już bardzo rozpoznawalna i kojarzy się z prostym i szybkim ubezpieczeniem samochodu. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Agent ubezpieczeniowy Link4 szybko i sprawnie zaoferuje ubezpieczenie OC, autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych