Agent Ubezpieczeniowy MACIF

MACIF Życie TUW to towarzystwo ubezpieczeniowe działające w zakresie ubezpieczeń na życie. 30 grudnia 2003 roku otrzymało zezwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej, bezpośredniej i reasekuracyjnej w Polsce, jednak działalność operacyjna Towarzystwa rozpoczęła się dopiero w 2005 roku. Założycielem MACIF Życie TUW jest francuska Grupa MACIF, jeden z najbardziej liczących się ubezpieczycieli na rynku europejskim oraz twórca modelu, gwarantującego wysoką jakość produktów i obsługi, przy zachowaniu niskiej ceny, na którym od lat wzorują się inne firmy z branży ubezpieczeniowej.

Nadrzędnym celem, jaki stawia przed sobą Agent Ubezpieczeniowy MACIF, jest realizacja potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, poprzez oferowanie produktów ubezpieczeniowych, charakteryzujących się prostą konstrukcją oraz odpowiadających rzeczywistym potrzebom naszych ubezpieczonych. Ponadto przeznaczanie wszystkich nadwyżek bilansowych na poprawę jakości obsługi oraz ulepszanie oferty proponowanych rozwiązań. Agent ubezpieczeniowy MACIF kieruje się przede wszystkim ideą wzajemności ubezpieczeniowej, prezentując produkty w sposób przejrzysty. Z drugiej jednak strony pozwalając na elastyczne dostosowanie oferty do realnych potrzeb klientów.

MACIF gwarantuje właściwą ochronę ubezpieczeniową, przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi i w optymalnej cenie, która wynosi tyle, ile w rzeczywistości kosztuje dane ryzyko. Towarzystwo czuje się zobligowane do stosowania przejrzystych, uczciwych i długofalowych zasad w relacjach z Klientami i Partnerami. MACIF Życie TUW, to więcej niż Towarzystwo…

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych