Agent Ubezpieczeniowy Prevoir

Prevoir firma wywodząca się z Francji, działająca na polskim rynku od 2000 roku, z główną siedzibę w Warszawie. Prevoir specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. W skład usług, które są świadczone wchodzą: ochrona finansowa, emerytura, oszczędzanie i zdrowie.

Grupa Prevoir została założona w styczniu 1910 roku przez Marcela Cholleta, jako pierwsze Powszechne Towarzystwo ubezpieczeń we Francji. Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży ubezpieczeń terytorium Polski i Francji, grupa prowadzi również inne działa m.in. w Portugalii, Brazylii i Wietnamie. Ponad stu letnie doświadczenie firmy procentuje świadczeniem najwyższej jakości usług, z których możesz korzystać i nasz kraj. Dlatego też każdy agent ubezpieczeniowy Prevoir przygotuje najlepszą ofertę do naszych potrzeb.

Grupa Prevoir jest holdingiem Societe Centrale Prevoir, w którego skład wchodzą trzy filie: Prevoir Vie – towarzystwo ubezpieczeń na życie, Prevoir Risques Divers – ubezpieczenia uzupełniające oraz Societe de Gestion Prevoir – przedsiębiorstwo finansowe, które zarządza portfelem Prevoir. Holding dysponuje kapitałem ponad 68 milionów euro dlatego każdy agent ubezpieczeniowy Prevoir potwierdzi, że wybór tej firmy jest dobrym wyborem, ponadto zapewni indywidualną i regularną obsługę podczas trwania ubezpieczenia.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych