Agent Ubezpieczeniowy Proama

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku. Firma weszła na nasz rynek jako polski oddział francuskiej spółki Groupama, największego we Francji towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Od stycznia 2013 Proama działa w strukturach Grupy Generali. Obecnie – od stycznia 2016 roku – nastąpiła formalno-prawna zmiana - Proama została przekształcona w Oddział Generali T.U. S.A.. Dzięki temu będzie podlegała bezpośrednio pod nadzór KNF.

Celem firmy jest budowanie z Klientami relacji na lata. Dlatego właśnie korzystają z międzynarodowego doświadczenia i badań satysfakcji Klientów, aby tworzyć produkty jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która ubezpiecza już ponad milion klientów. Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych a ich oferta obejmuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje ubezpieczeń.  Agent ubezpieczeniowy Proama może zaproponować klientowi ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych, ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe. Proama jest wyłącznie ubezpieczycielem majątkowym – nie oferuje ubezpieczeń na życie.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych