Agent Ubezpieczeniowy PZU

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to jeden z liderów rynku finansowego w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Swoją działalność rozpoczęło w 1803 roku kiedy to powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Na dzień dzisiejszy agent ubezpieczeniowy PZU może zaoferować swoim klientom szereg ciekawych produktów ubezpieczeniowych. Klienci mają do wyboru blisko 200 rozwiązań ubezpieczeniowych. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, małych i średnich firm jak i klientów korporacyjnych.

W skład oferty PZU wchodzą ubezpieczenia na życie, majątkowe, indywidualne jak i przeznaczone dla całej rodziny. Ponadto PZU ma specjalną ofertę skierowaną do rolników. Co mogą obejmować polisy ubezpieczeniowe PZU? Agent ubezpieczeniowy PZU może zaproponować na przykład ubezpieczenie domu lub mieszkania. Inną opcją jest ubezpieczenie samochodu (odpowiedzialność cywilna, następstwa nieszczęśliwych wypadków czy autocasco) lub ogólnie rzecz biorąc mienia. Nie zapominajmy o bogatej ofercie związanej z polisami na życie.

Grupa PZU zaspokaja potrzeby około 16 mln klientów w Polsce, w tym 12 mln klientów korzysta z grupowych i indywidualnie kontynuowanych ubezpieczeń na życie. Klienci PZU mają do dyspozycji największy spośród polskich ubezpieczycieli system sprzedażowo-obsługowy. Obejmuje on: 414 placówek, 9,1 tys. agentów na wyłączność, 3,2 tys. multiagencji oraz elektroniczne kanały dystrybucji (infolinia, Internet).

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych