Agent Ubezpieczeniowy RESO

Towarzystwo Ubezpieczeniowe RESO Europa Service rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku. W 2009 roku spółka nawiązała współpracę dotyczącą rozpowszechniania polis i zarządzania odszkodowaniami ubezpieczeniowymi z BTA. Od tamtej pory RESO Europa Service jest partnerem generalnym w sprzedaży i likwidacji szkód Towarzystwa Ubezpieczeniowego BTA Insurance Company SE z Łotwy.

RESO reprezentuje BTA na ubezpieczeniowym rynku polskim przed polskimi instytucjami i organami ubezpieczeniowymi. BTA jest liderem na łotewskim rynku ubezpieczeń. Polski przedstawiciel, firma RESO Europa Service ma siedzibę w Suwałkach oraz punkt sprzedażowy w Białymstoku. Ubezpieczyciel sprzedaje swoje produkty na terenie całej Polski współpracując z multiagencjami ubezpieczeniowymi.

Firma otrzymała liczne nagrody: “Diament Forbesa 2013”, czterokrotne wyróżnienie „Superfirmy”, „Gepard Biznesu 2012”, certyfikat „Rzetelna Firma” oraz była laureatem projektu „Rzetelni w Biznesie”.

Agent ubezpieczeniowy RESO może zaoferować Klientowi szeroki zakres oferty m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych czy domu. RESO oferuje specjalne ubezpieczenie turystyczne dla osób wyjeżdżających na terytorium Federacji Rosyjskiej lub Republiki Białorusi. Firma RESO to dobrze rozwijająca się firma ubezpieczeniowa. W 2013 roku uzyskano przypis na kwotę 96,4 mln zł. Wystawiono 268 tysięcy polis. Taki wynik sprawia, że RESO prężnia rozwija się na rynku ubezpieczeniowym.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych