Agent Ubezpieczeniowy SIGNAL IDUNA

Marka SIGNAL IDUNA jest reprezentowana w Polsce przez dwie spółki: Signal Iduna Polska TU S.A. i Signal Iduna Życie Polska TU S.A., które utworzone zostały na przełomie 2001 i 2002 roku. Spółki SIGNAL IDUNA w Polsce od ponad 15 lat oferują klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Misją SIGNAL IDUNA jest otoczenie opieką każdej polskiej rodziny, dbanie o jej zdrowie i majątek oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa na każdym etapie życia.

SIGNAL IDUNA jako pierwsza firma ubezpieczeniowa wprowadziła na polski rynek ubezpieczenia zdrowotne z leczeniem szpitalnym. Stale stara się ulepszać swoją ofertę ubezpieczeń zdrowotnych i dopasować je do rozwijającego się rynku oraz rosnących wymagać swoich klientów.

Firma ta to także wiodący ubezpieczyciel na rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, jest on kompetentnym partnerem zarówno dla organizatorów turystyki, jak i klientów indywidualnych, którzy powierzają mu bezpieczeństwo swoich prywatnych i służbowych podróży. W ciągu ostatnich pięciu lat swojej działalności na rynku turystycznym, 8 milionów Polaków wyjechało w podróż z polisą SIGNAL IDUNA.

Celem SIGNAL IDUNA jest ciągły rozwój. Każdy agent ubezpieczeniowy SIGNAL IDUNA pragnie rozszerzać sieć sprzedaży i dotrzeć do polskich rodzin skoncentrowanych nie tylko w dużych miastach.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych