Agent Ubezpieczeniowy TUiR Partner

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji PARTNER S.A. 26 kwietnia 1996 roku otrzymało zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej w dziale ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych. 21 maja 1996 roku firma została oficjalnie wpisana do Rejestru Handlowego. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie.

Firma "Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Partner S.A." zapewnia obsługę w obszarze ubezpieczeń. Wszyscy klienci nawiązujący współpracę z tym przedsiębiorstwem mogą uzyskać dostęp do najlepszej klasy usług w dobrych cenach. Agent ubezpieczeniowy TUiR Partner w obszarze produktów ubezpieczeniowych zagwarantuje wszechstronne porady podczas wyboru ubezpieczenia, troszcząc się o kompletne dostosowanie propozycji do konkretnych wymagań klientów.

W skład oferty TUiR Partner wchodzą: Ubezpieczenia wypadku, Ubezpieczenia choroby, Autocasco, ubezpieczenia przedmiotów w transporcie, ubezpieczenia szkód spowodowanych żywiołami, ubezpieczenia pozostałych szkód rzeczowych, OC posiadaczy pojazdów i OC przewoźnika, OC ogólna, ubezpieczenia kredytu, gwarancja ubezpieczeniowa bezpośrednia, ubezpieczenie różnych ryzyk finansowych, w tym utraty zysku.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych