Agent Ubezpieczeniowy TUW Cuprum

TUW Cuprum jest firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach opartych na zasadach wzajemności w szczególności dla dużych przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych, we wszystkich branżach, w zakresie osobowo-majątkowym.

Firma ubezpieczeniowa TUW Cuprum jest jedyną w Polsce, która stosuje zasadę systematycznego zwrotu składek, z tytułu rozliczenia technicznego rachunku. Dzięki czemu oferuje najwyższej jakości ubezpieczeniach, przy bardzo niskich składkach ubezpieczeniowych. Dlatego każdy agent ubezpieczeniowy TUW Cuprum oferuje bardzo korzystne polisy. Zasada wzajemności opiera się o dwa główne założenia: ubezpieczony staje się członkiem towarzystwa oraz nadwyżki powstające z operacji ubezpieczeniowej wracają do ubezpieczających w postaci zwrotów składek lub wpływają na obniżenie kosztów ubezpieczenia w przyszłych umowach.

Każdy agent ubezpieczeniowy TUW Cuprum posiada wysokiej klasy umiejętności, które wraz z doświadczeniem, zapewnia każdej osobom fizycznym jak i gospodarczym kompleksową ochronę.

Do udziałowców TUW Cuprum należą: KGHM Polska Miedź S.A.(jedna z największych firm w Polsce zajmująca się wydobycie i przetwarzaniem surowców), KGHM ZANAM S.A.(jeden z największych w Polsce producentów masz i urządzeń górniczych), MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. (spółka działająca od 20 lat świadcząca usługi logistyczne, która obsługuje m.in. KGHM Polska Miedź ), INTERFERIE S.A.(spółka mająca w swojej ofercie ponad dwa tysiące miejsc noclegowych w hotel i ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i w górach), Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. (jedna z największych firm budowlanych w Polsce, działająca na rynku od ponad 55 lat) oraz INOVA-Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych