Agent Ubezpieczeniowy TUZ

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ uzyskało licencję Ministra Finansów na samodzielną działalność ubezpieczeniową 25 lipca 2003 roku. Pierwsze Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków TUZ TUW odbyło się 30 sierpnia 2003 r.

Towarzystwo zawiera umowy ubezpieczenia od dnia 1 września 2003 roku. W 2007 roku ponad 200 tys. osób zabezpieczyło u nas swój majątek. Od początku istnienia Towarzystwa, ubezpieczenia ,które oferuje agent ubezpieczeniowy TUZ są konstruowane tak, aby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

TUZ jest towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych, co oznacza, że już samo dołączenie do grona członków towarzystwa wiąże się z zawarciem umowy ubezpieczenia. Analogicznie, jeśli członek występuje z towarzystwa, jego umowa traci ważność.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ oferuje: ubezpieczenia majątkowe (tzn. domu/mieszkania, OC w życiu prywatnym, NNW za granicą), biznesowe (tzn. dla przedsiębiorców, pracowników, ubezpieczenie CARGO) oraz finansowe (tzn. gwarancje ubezpieczeniowe). Towarzystwo oferuje ubezpieczenie majątkowe TUZ Prestiż w formule all risks – od wszystkich ryzyk (rabunku, wypadku, zniszczenia mienia) dla osób posiadających dom/mieszkanie. Jednak ubezpieczenie to jest dostępne wyłącznie dla klientów Grupy SOLID, która jest partnerem Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych