Agent Ubezpieczeniowy UNIQA

Marka UNIQA rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku ponad 15 lat temu. W 2000 roku firma przejęła ZUIR POLONIA, najstarszego polskiego ubezpieczyciela i to z niego czerpie 25 lat doświadczeń.

UNIQA jest szóstym ubezpieczycielem majątkowym na rynku i liderem sektora ubezpieczeń dedykowanych wspólnotom, spółdzielniom mieszkaniowym oraz ich mieszkańcom. Obecnie ubezpiecza około 50 proc. spółdzielni mieszkaniowych, 40 proc. wspólnot mieszkaniowych oraz ponad 500 tys. mieszkań. W sumie produkt z logo UNIQA ma ponad 1 mln klientów.

Chociaż każdy agent ubezpieczeniowy UNIQA może potwierdzić, że ubezpieczenia dla mieszkalnictwa stanowią ważną część biznesu UNIQA, to jest to firma uniwersalna. Zakresem swoim obejmuje całe spektrum ryzyk: od ubezpieczeń dla osób prywatnych związanych z posiadanymi pojazdami, mieszkaniami i domami, poprzez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, aż po największe przedsiębiorstwa przemysłowe. Silną stroną ich oferty ubezpieczeń na życie jest serwis posprzedażowy. Średni czas wypłaty świadczeń wynosi 7 dni i ciągle pracujemy nad tym, żeby był krótszy. Produkty Towarzystwa zdobyły wiele nagród. Wystarczy wspomnieć tytuły: Laur Konsumenta, Dobra Polisa czy Wybór Konsumenta.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, w ramach której działa ponad 3000 agentów, UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych