Agent Ubezpieczeniowy Warta

Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A. w Poznaniu powstała w 1920 roku. Towarzystwo zostało założone przez Krajowe Ubezpieczenie Ogniowe, Krajowe Ubezpieczenie na Życie, Poznański Bank Ziemian oraz Związek Producentów Rolnych.

Marka Warta, istniejąca od ponad 90 lat w świadomości Polaków, stała się przez ten czas dla wielu klientów synonimem wysokiej jakości oferty, przyjazności i bliskości. Obecnie spółka majątkowa ma około 3 mln klientów, a z ochrony spółki życiowej korzysta ponad 1 mln klientów.

To oddanym klientom firma zawdzięcza pozycję wicelidera na tak wymagającym polskim rynku. Dużą rolę odgrywa tu jakość oferty i obsługi. Aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku i oczekiwaniom klientów Warta wciąż doskonali swoje produkty i procesy.

Dla przykładu - procesy likwidacji szkód i wypłat świadczeń zostały tak zorganizowane, żeby zapewnić klientom maksymalną wygodę i szybkość, m.in. żeby zgłosić szkodę, nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy wypełnić w Internecie formularz, skorzystać z aplikacji na smartfony lub po prostu zadzwonić do agenta ubezpieczeniowego Warta. Do dyspozycji klientów jest też około 500 warsztatów współpracujących z Wartą, z których znaczna część ma uprawnienia do rozpoczęcia naprawy bez oczekiwania na przybycie rzeczoznawcy. To znacznie przyspiesza likwidację szkody.

Wysoką jakość oferty potwierdzają liczne nagrody, które Warta otrzymuje za swoje produkty oraz procesy. Co ważne, są to nagrody zarówno od klientów, jak i ekspertów rynkowych. Tylko w samym 2012 roku Warta zdobyła aż 11 różnego rodzaju wyróżnień.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych