Agent Ubezpieczeniowy You Can Drive

You Can Drive ubezpieczenia to marka Grupy Ergo Hestia, która powstała 2010 roku. Skierowana jest do młodych osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Towarzystwo ubezpieczeniowe w swoich taryfach nie stosuje żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem ubezpieczonego. Dostosowuje się także do szybkiego trybu życia młodych osób, bo polisę samochodu można kupić przez Internet .

Agent ubezpieczeniowy You Can Drive może zaoferować następujące rodzaje ubezpieczeń: komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe), podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe), mieszkaniowe (ubezpieczenie murów, wyposażenia i opcje dodatkowe).

You Can Drive ma najlepszy w Polsce system likwidacji szkód nagrodzony godłem TERAZ POLSKA. W wielu przypadkach stosowana jest uproszczona likwidacja, przeprowadzana bez konieczności dokonywania oględzin. Model ten zapewnia wszystkim klientom jednakowe i przejrzyste standardy obsługi. Jeżeli warsztat naprawczy wyrazi zgodę, istnieje możliwość bezpośredniego rozliczenia się między nim a towarzystwem ubezpieczeniowym (bez konieczności angażowania czasu klienta).

Towarzystwo bierze udział w programie sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych INTERCARS, zapewniających klientom kompleksową obsługę naprawy pojazdu. Rozwiązanie to przyczynia się przede wszystkim do uproszczenia oraz przyśpieszenia czynności niezbędnych do likwidacji skutków wypadku.

SKLEP

kubek gadżet

BĄDŹMY W KONTAKCIE

kontakt@obau.pl

+48 530 802 929 logo obau Oferta reklamowa Polityka prywatności

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych