Z pewnością jest już a późno, aby znacząco zmienić swoje tegoroczne wyniki sprzedażowe. Jednak grudzień to doskonały czas, by podjąć decyzję o wdrożeniu nowych rozwiązań, które pomogą Twojej agencji ubezpieczeniowej odnieść większy sukces w przyszłym roku.

Nowy rok to nowe możliwości

Ostatnie miesiące pokazują, że w dzisiejszych czasach klienci oczekują nowych rozwiązań. Jak zatem odpowiedzieć na ich potrzeby? Przede wszystkim warto dostosować się do nowych wymagań związanych ze sprawną i zdalną obsługą. A posiadanie odpowiednich narzędzi, takich jak program sprzedażowy dla agentów SuperAgent z pewnością otwiera nowe możliwości – to nie tylko efektywna sprzedaż, wydajna obsługa czy właściwe przechowywanie danych, ale też budowanie pozytywnych doświadczeń klienta.

Usprawnienie codziennej pracy

SuperAgent to niezawodny i funkcjonalny program dla agentów ubezpieczeniowych, który łączy w sobie szybki kalkulator i CRM. Pozwala między innymi na:

  • monitorowanie terminów przeliczania przez system kalkulacji wznowieniowych,
  • w pełni automatyczne wysyłanie powiadomień do klientów, 
  • automatyczne przeliczanie ofert wznowieniowych, 
  • skuteczną kontrolę płatności i rozliczeń, 
  • monitorowanie i zarządzanie pracą osób wykonujących czynności agencyjne, weryfikację szkoleń zawodowych, 
  • tworzenie statystyk sprzedażowych.

Bez wątpienia SuperAgent dostarczając w przyjazny sposób rozwiązania współczesnego rynku ubezpieczeń usprawni pracę Twojej agencji ubezpieczeniowej.

Podejmij decyzję już dziś

Jest już za późno na znaczącą zmianę tegorocznych wyników sprzedażowych, ale nowy rok to nowe możliwości. Dlatego zrób sobie prezent już dziś i ciesz się efektywną pracą swojej agencji ubezpieczeniowej. I pamiętaj, że decyzje, które podejmiesz w ciągu najbliższych kilku tygodni, będą odgrywać bardzo ważną rolę w tym, czy będziesz mógł świętować swój sukces za kolejnych 12 miesięcy.

Program dla agentów ubezpieczeniowych – SuperAgent to narzędzie, które możesz kupić w ramach abonamentu. Aplikacja jest dostosowana do ustawy dotyczącej dystrybucji ubezpieczeń oraz RODO. SuperAgent zapewnia pomoc w przeprowadzeniu Analizy Potrzeb Klienta (APK), przedstawia oferty w różnych wariantach oraz pozwala na wydrukowanie rozszerzonej oferty.