aplikacja mobilna kasa wraca

Od kwietnia 2017 roku (w tym czasie ruszyła promocja LINK4 Kasa Wraca) do aplikacji przystąpiło niemal 29 tysięcy kierowców, którzy przejechali z włączoną aplikacją ponad 56,4 mln km. W dniu 31 grudnia 2018 roku padł pierwszy milion zł na liczniku wygenerowanych premii w programie LINK4 Kasa Wraca. W telematycznej promocji udział wzięło już prawie 29 tys. kierowców.

 

Prawie 29 tysięcy kierowców w programie LINK4 Kasa Wraca

 
Od kwietnia 2017 roku (w tym czasie ruszyła promocja LINK4 Kasa Wraca) do aplikacji przystąpiło niemal 29 tysięcy kierowców, którzy przejechali z włączoną aplikacją ponad 56,4 mln km. Jak wynika ze statystyk – ponad 8 na 10 klientów telematycznych podejmuje decyzję o tym, aby kontynuować ubezpieczenie w tej formule. Potwierdza to Katarzyna Wojdyła, członek zarządu LINK4: „Telematyka jest przełomowym elementem naszej oferty. Nie tylko pozwala nam jako firmie ubezpieczeniowej wpływać na zmniejszenie liczby wypadków na drogach, ale przede wszystkim nawiązać codzienne relacje z naszymi klientami. Ten program działa w dwie strony. LINK4 otrzymuje informacje o stylu jazdy uczestników programu, aby na tej podstawie ocenić ryzyko spowodowania przez nich wypadku. Natomiast oni dostają informację, jakie elementy swojego stylu jazdy mogą ewentualnie zmienić, by to ryzyko zmniejszyć i jednocześnie jeździć bardziej ergonomicznie”.
 

Promowanie bezpiecznej jazdy jest nadrzędnym celem programu Kasa Wraca

 
Aplikacja przekłada się na bezpieczeństwo na drogach, ale nie tylko. Pozwala również zaoszczędzić na amortyzacji części, np. klocków hamulcowych, czy na zużyciu paliwa. Potwierdzają to opinie uczestników programu, które spływają do firmy w trakcie trwania promocji. Na stronie ubezpieczyciela czytamy: „Z nowego stylu jazdy zauważam takie korzyści, że na pewno jeżdżę bezpieczniej, bo staram się mocno do tych 55km/h redukować w terenie zabudowanym, gdzie wcześniej sam bym siebie wyśmiał (…). Jeżdżę przez to wolniej, spokojniej, bezpieczniej, ale nie dłużej. Za to dość znacznie taniej, bo na samym zużyciu paliwa widzę ok. 20 proc. mniej i to już jest realna, znacząca oszczędność, zważywszy, że trasa, o której piszę, to ok. 90 proc. moich łącznych przebiegów” – opisuje jeden z uczestników programu.
 

LINK4 Kasa Wraca: Dotychczasowy rekordzista otrzymał zwrot w wysokości 1,2 tys. zł.

 
Analiza w aplikacji uwzględnia przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym ubezpieczony się porusza. Na tej podstawie uczestnicy programu kwalifikują się do odpowiednich profili, co z kolei decyduje o wysokości przyznanych premii. Suma premii może być uznana jako zwrot części składki za ubezpieczenie. Premia może być traktowana również jako zniżka (nawet do 30 proc.) przy zawarciu kolejnej umowy ubezpieczenia. Dotychczasowy rekordzista otrzymał zwrot w wysokości 1,2 tys. zł.
 

Wzrost generowanych premii szczególnie zauważalny jest po pierwszym roku działania promocji

 
Jest to efekt wysokiego poziomu odnowień polis komunikacyjnych wśród klientów telematycznych. 85 proc. z nich decyduje się kontynuować ubezpieczenie w LINK4 i swój udział w programie Kasa Wraca.
 
Źródło: www.link4.pl