logo generali

Od początku listopada bezszkodowi klienci, którzy decydują się na zakup polisy OC w Generali mają możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o „Ochronę zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC”. Jak sama nazwa wskazuje rozwiązanie to pozwala na zachowanie zniżek w przypadku spowodowania jednej szkody OC.

Nowa oferta dla klientów Generali

Już od 5 listopada klienci Generali, którzy kupią OC komunikacyjne mają możliwość dokupienia „Ochrony zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC”. Ubezpieczyciel wskazuje, że to unikalne rozwiązanie na rynku pozwala, by klienci z najlepszą historią ubezpieczeniową nie odczuwali zmiany wysokości składki w przypadku spowodowania jednej szkody OC.

 – Wielu kierowców latami buduje swoje maksymalne zniżki i prawo do jak najniższej składki OC, poprzez bezpieczną i uważną jazdę. Jednak każdemu może zdarzyć się chwila nieuwagi i wówczas wieloletnia ostrożność „idzie na marne”. W Generali chcemy promować bezszkodowych kierowców i wybaczać im jednorazowe potknięcie. Chcemy pokazać, że warto się starać i jeździć ostrożnie. Dlatego wprowadzamy możliwość wykupienia „Ochrony zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC”. Dzięki temu rozwiązaniu, w razie spowodowania szkody przez naszego Klienta, zarówno wypracowana przez wiele lat zniżka, jaki i składka OC, nie ulegną zmianie przy kontynuacji  ubezpieczenia w Generali w kolejnym roku – wyjaśnia Jakub Janecki, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Majątkowych i Komunikacyjnych w Generali Polska.

Ochrona zniżki w Generali

Z opublikowanych przez ubezpieczyciela informacji wynika, że „Ochrona zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC” to nowy produkt, który dostępny jest jako dodatek do ubezpieczenia OC. Co ważne wprowadzona oferta skierowana jest dla klientów bezszkodowych, którzy posiadają co najmniej 6-letnią historię ubezpieczeniową w OC. I jak możemy przeczytać, dodatek ten mogą wykupić bezszkodowi posiadacze wszystkich rodzajów pojazdów za wyjątkiem właścicieli ciągników siodłowych oraz pojazdów i maszyn wolnobieżnych.  Jak sama nazwa wskazuje nowy produkt gwarantuje, że w razie spowodowania jednej szkody OC zniżka za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia zostanie utrzymana, a tym samym składka za ubezpieczenie OC w kolejnym roku nie zmieni się.

Unikalne rozwiązania dla klientów

Przypominamy, że to kolejny nowy produkt w ofercie ubezpieczyciela. Od lipca klienci Generali mogli rozszerzyć swoje turystyczne ubezpieczenie o odszkodowanie w przypadku załamania pogody. Nowa, wprowadzona testowo w okresie wakacyjnym polisa dotyczyła urlopów w państwach śródziemnomorskich. A jej wystawienie było możliwe dzięki współpracy ubezpieczyciela ze startupem Climatica, który specjalizuje się w tzw. ubezpieczeniach parametrycznych. Z kolei w sierpniu w ofercie ubezpieczyciela pojawił się produkt CyberRED, który stanowi kompleksowe ubezpieczenie ryzyka związanego z naruszeniem cyberbezpieczeństwa.

Źródło: Generali Polska