Twórcy programu SuperAgent z sukcesem zakończyli wdrożenie integracji z marką Benefia Ubezpieczenia. W ostatnim czasie to już kolejny ubezpieczyciel, który dołączył do szerokiej oferty dostępnej w aplikacji. Warto zaznaczyć, że SuperAgent to dobre rozwiązanie, dla agentów ubezpieczeniowych, którym zależy zarówno na usprawnieniu procesów sprzedażowych, jak i na skutecznej obsłudze klientów.

Wypróbuj bezpłatnie! Zadzwoń: tel. 570 36 2020 lub napisz kontakt@super-agent.pl

SuperAgent – innowacyjny program dla agentów ubezpieczeniowych

Rozwój działalności ubezpieczeniowej, a co za tym idzie wzrost liczby klientów może utrudniać profesjonalną i szybką obsługę. Każdy z nas wie, że konkurencja w branży jest faktem, a utracenie zaufania budowanego latami może mieć przykre konsekwencje. Dlatego warto postawić na nowoczesną aplikację internetową, która wspomaga pracę agentów ubezpieczeniowych, automatyzując zarówno działalność biznesową, jak i obsługę klienta oraz zarządzanie całą agencją.

Doświadczenie pokazuje, że rynek ubezpieczeń oferuje wiele programów CRM, ale żaden z nich nie spełnia oczekiwań większości agentów ubezpieczeniowych. Właśnie z myślą o nich powstał program SuperAgent. Narzędzie to od kilku lat z sukcesem wspiera już agentów w całej Polsce.

SuperAgent to połączenie takich narzędzi jak CRM oraz kalkulator OC/AC. Co ważne przeprowadzenie kalkulacji składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych zajmuje naprawdę tylko 3 minuty.

Atutem programu dla agentów ubezpieczeniowych jest to, że nie trzeba go instalować. Narzędzie dostępne jest w przeglądarce a rozwiązanie to sprawia, że z SuperAgenta można korzystać także poza biurem np. podczas spotkania z Klientem. Taka mobilność w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Istotne jest także to, że program możemy użytkować w pełni bezpiecznie, bowiem korzysta on z certyfikowanych połączeń zapewniających ochronę danych w Internecie. Spełnia również wytyczne RODO i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń.

SuperAgent dostępny jest w formie abonamentowej i już od pierwszego dnia agenci mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji. Możliwie jest także bezpłatne przetestowanie narzędzia. Co ważne twórcy aplikacji nie rezygnują z jego dalszych ulepszeń. Ostatnie tygodnie przyniosły usprawnienia między innymi w module automatycznych powiadomień.

Benefia Ubezpieczenia – alternatywne kanały dystrybucji ubezpieczeń

Benefia Ubezpieczenia to spółka stworzona z myślą o sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w sieciach dealerów samochodowych, w obszarze ubezpieczeń direct oraz w alternatywnych kanałach dystrybucji ubezpieczeń, tzn. miejscach, które dotychczas nie kojarzyły się z ubezpieczeniami, takich jak Stacje Kontroli Pojazdów, serwisy czy warsztaty samochodowe.

Spółka specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń za pośrednictwem narzędzi informatycznych wykorzystujących nowe technologie. Benefia Ubezpieczenia posiada jedyny na rynku ubezpieczeniowym system mobilny BENEFIA TU I TERAZ, który pozwala na przedstawienie oferty ubezpieczeniowej w kilka sekund, dzięki wykorzystaniu technologii skanowania kodów AZTEC umieszczonych w każdym dowodzie rejestracyjnym.

Benefia Ubezpieczenia zbudowana jest na marce Benefii Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A. Vienna Insurance Group spółki, która przez 15 lat funkcjonowała na rynku ubezpieczeń w Polsce.