konferencja dla brokerów das

DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej w dniach 9, 10 i 11 kwietnia br. zaprasza brokerów ubezpieczeniowych na szkolenia poświęcone ubezpieczeniom prawnym. Spotkania odbędą się kolejno we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście. W ich trakcie uczestnicy będą mogli nie tylko poznać lepiej produkty DAS, ale i dowiedzieć się dlaczego warto mieć je w ofercie oraz jak efektywnie je sprzedawać. Na brokerów czekają również specjalne zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

 

Ubezpieczenia prawne to produkt, który oferuje realną ochronę i pomoc w kwestiach prawnych. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalizacji wyłącznie w tego rodzaju ubezpieczeniach oraz najszerszej na rynku ofercie, DAS może zapewnić brokerom dogłębną wiedzę na ich temat. Ubezpieczenia prawne w Polsce mają ogromny potencjał do rozwoju, ale kluczem do ich sprzedaży jest dobre przygotowanie i poznanie produktów. Dlatego właśnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lokalne spotkania z naszymi ekspertami – mówi Rafał Hiszpański, Prezes DAS.

 

Ubezpieczenia prawne od A do Z

 

W agendzie szkoleń DAS zaplanowano prezentację oferty Towarzystwa, w tym ubezpieczenia DAS FLOTA – produktu skierowanego do firm transportowych i posiadających flotę pojazdów. Uczestnicy poznają także praktyczne aspekty ochrony ubezpieczeniowej DAS w oparciu o przykłady likwidacji szkód ubezpieczeń prawnych.

 

W drugiej części spotkania brokerzy zapoznają się z raportem „Problemy prawne Polaków”. Zaprezentowane w nim wyniki badań będą punktem wyjścia do rozmowy o potrzebach klientów w sferze ochrony prawnej i korzyści płynących z posiadania ubezpieczenia prawnego.

 

Część merytoryczną zakończy prezentacja produktowa poświęcona nowości na polskim rynku ubezpieczeń, czyli ubezpieczeniu prawnemu w formie benefitu pracowniczego – DAS BENFIT PRAWNY.

 

Szkolenie, na którym warto być

 

Organizowane przez nas spotkania będą świetną okazją do zgłębienia istoty ubezpieczeń prawnych. To także wyjątkowa okazja do porozmawiania z ekspertami od tego produktu i nawiązania z nami ściślejszej współpracy. Mam nadzieję, że uczestnicy naszych spotkań wyjdą z nich lepiej przygotowani i zainspirowani do sprzedaży tego niezwykle praktycznego i przydatnego produktu – podsumowuje Prezes DAS.

 

Szkolenia zorganizowane przez DAS będą spełniać wymogi ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Uczestniczący w nich brokerzy będą więc mogli wynieść z nich nie tylko wiedzę, ale i zaświadczenie o odbytym szkoleniu. Poza tym, otrzymają pakiety materiałów pomocniczych. DAS przewidział także na każdym ze spotkań konkurs z atrakcyjną nagrodą.

 

Szczegóły dotyczące poszczególnych lokalizacji i agendy spotkań DAS oraz system rejestracji są dostępne na stronie: https://das.pl/rejestracja/. Zapisy będą możliwe pod tym adresem już od 1 marca. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w wydarzeniu bezpłatny.

 

Źródło: DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A