Czy w biurze agenta ubezpieczeniowego może być zabawnie, a zarazem profesjonalnie? Gadżety dla agentów ubezpieczeniowych z pewnością rozluźnią biurową atmosferę i wprowadzą odrobinę humoru w świat ubezpieczeń. Agent ubezpieczeniowy musi dbać o swój wizerunek. Może to już czas, by zmienić koszulę i krawat na coś bardziej „szalonego”? Sprawdź najlepsze gadżety dla agentów ubezpieczeniowych.

Prezent dla agenta ubezpieczeniowego

W pracy agenta niezbędnymi narzędziami do pracy jest komputer, telefon komórkowy, drukarka i notatnik. Z jakiego jednak gadżetu agent ubezpieczeniowy ucieszyłby się najbardziej? Mówi się, że mocna kawa to paliwo agenta. Zadbaj więc o to, by smakowała ona w specjalnie dedykowanym kubku (http://sklep.obau.pl/produkt/3234904-KUBEK-SUPERAGENT.html).

Czy prezent dla agenta ubezpieczeniowego może być zabawny? Jasne, że tak. Zaskocz swoim Klientów ciekawą koszulką z grafiką, która związana jest z Twoim zawodem. Jednym prostym trickiem możesz wyrazić to co charakteryzuje Cię w pracy. Taka koszulka (http://sklep.obau.pl/produkt/3234981-OC-AC-bia-e-logo.html) świetnie będzie prezentować się pod marynarką.

Gadżety dla agentów ubezpieczeniowych nie muszą być nudne. Spędzasz wiele godzin przed komputerem? Wyliczenia składek i porównywanie ofert to chleb powszedni. Pracując na komputerze pokaż to, że u Ciebie składki są najkorzystniejsze i taniej się nie da. Tematyczne podkładki pod myszkę (http://sklep.obau.pl/produkt/3237220-TANIE-SI-NIE-DA-podk-adka-pod-myszk-.html) zawsze urozmaicą biurko każdego agenta.

Branża ubezpieczeniowa większości klientom kojarzy się z agentami, którzy pod krawatem przyjmują i obsługują petentów. Może już czas wprowadzić trochę zabawne motywy w codziennej pracy lub podczas branżowych spotkań? Koszulki i gadżety dla agentów ubezpieczeniowych ucieszą każdego i rozluźnią atmosferę. Zamów sobie lub podaruj znajomemu. Zajrzyj na sklep.obau.pl i zamów prezent dla agenta ubezpieczeniowego.