Trzeci Internetowy Szczyt Ubezpieczeniowy zbliża się dużymi krokami. Już 21.11.2019 o 20:00 odbędzie się trzecia edycja internetowej konferencji dla agentów ubezpieczeniowych. Każdy kto ma dostęp do Internetu i zarejestruje się bezpłatnie na szczytubezpieczeniowy.pl, będzie mógł przez 24h obejrzeć unikatowe prelekcje ekspertów ubezpieczeniowych.

Szkoleń będzie kilkanaście. Wiemy już, że wśród tematów szkoleń pojawią się między innymi:

– Instagram dla agenta ubezpieczeniowego

– jak z sukcesem sprzedawać ubezpieczenia grupowe

– jak pozyskiwać klientów ubezpieczeniowych dzięki Internetowi

Wśród prelegentów trzeciej edycji znaleźli się już: Marcin Konopka (Berg System), Waldemar Poberejko (Gruplowe.pl), Beata Gut (agent ubezpieczeniowy), Tomasz Dutkiewicz (Chester CRM), Marcin Kowalik (marcinkowalik.online).

Dziś do prelegentów Szczytu dołączyła Marta Gendera z SuperUbezpieczenia.pl.

Na III Internetowy Szczyt Ubezpieczeniowy Marta Gendera specjalnie przygotowała szkolenie pod tytułem: Jak zaoszczędzić czas i poprawić obsługę klienta ubezpieczeniowego.

Przygodę z ubezpieczeniami rozpoczęła już na etapie studiów. Ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu, Wydział Zarządzania i Informatyki na specjalizacji bankowość i ubezpieczenia.

Jako Organizator Sprzedaży i Kierownik Sprzedaży w PZU zajmowała się rekrutacją i wdrożeniem nowych agentów, szkoleniami produktowymi i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych OFWCA. Tworzyła struktury sprzedażowe współpracujących na warunkach wyłączności, koordynowała pracę agentów obsługiwanych w strukturze PZU w kanale dealerskim i multiagencyjnym.

Obecnie swoje doświadczenie w pracy z agentami, a także w obsłudze klientów w ramach SuperUbezpieczenia.pl wykorzystuje przy tworzeniu i dystrybucji programu SuperAgent. Dzięki pracy nad super programem dla agentów ubezpieczeniowych może połączyć kolejną pasję związaną z nowymi technologiami (pierwszą jest fotografia) z pracą zawodową. Od kilku lat związana z digitalem – entuzjastka skutecznych programów sprzedażowych.

Odbierz darmowy bilet na III Internetowy Szczyt Ubezpieczeniowy wart 297 zł na https://szczytubezpieczeniowy.pl.

Patronat nad III Internetowym Szczytem Ubezpieczeniowym objęły Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych oraz Gazeta Ubezpieczeniowa.