Polisa juniorGO to elastyczne ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne, które umożliwia gromadzenie pieniędzy z myślą o starcie w dorosłe życie naszych dzieci. Dodatkowo w razie problemów ze zdrowiem rodzice otrzymają odpowiednie wsparcie finansowe.

 
Jakie możliwości daje polisa juniorGO?
 
Ubezpieczenie to nie tylko środki gromadzone na start w dorosłe życie. Do wyboru mamy tu aż 13 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o różnym poziomie ryzyka, w tym także fundusz z gwarancją ochrony kapitału.
 
Sami decydujemy o wysokości oszczędzania na przyszłość
 
To my decydujemy jaką część przeznaczmy na budowanie kapitału, a jaką na ochronę ubezpieczeniową. JuniorGo jest zatem ubezpieczeniem, które nie tylko zabezpiecza przyszłość, ale również chroni nasze dziecko w różnego typu sytuacjach w życiu.
 
JuniorGO to również ochrona w razie wypadków i zachorowań
 
Jeśli poważnie zachoruje, możemy liczyć na sumę dodatkowych 200,00 tysięcy na leczenie dziecka – (tu musimy mieć odpowiednie rozszerzenie umowy o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania). W przypadku poważnych problemów zdrowotnych naszych pociech , dostaniemy dodatkowe kwoty, do 40 tysięcy złotych na rehabilitacje, czy inne leczenie, (w tym przypadku również rozszerzamy umowę o odpowiedni wariant).
 
Kiedy nasze dziecko trafi do szpitala możemy liczyć na dodatkowe środki, które pomogą w dalszym jego leczeniu, (tu należy rozszerzysz umowę o ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie”).
 
W razie wypadku, otrzymamy stosowne odszkodowanie, które możemy przeznaczyć np. na np. na opłacenie kosztów opieki medycznej czy na dalszą rehabilitację po wypadku. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków („Na Wypadek”).
 
Trwa kampania nowego produktu
 
Przypomnijmy, że kilka dni temu ruszyła kampania reklamowa, w którym Małgorzata Kożuchowska pokazuje, że może bardzo dużo zrobić dla swojej rodziny, ale nie potrafi przewidzieć nieoczekiwanych wydarzeń w przyszłości. W ramach promowanego ubezpieczenia po wypadku można uzyskać prywatną opiekę medyczną, a w razie ciężkiej choroby lub niezdolności do pracy – odpowiednie środki finansowe. Działania reklamowe prowadzone są w telewizji (w stacjach ogólnopolskich i tematycznych), internecie (m.in. na YouTube, w serwisach VoD i portalach społecznościowych) oraz poprzez aktywności public relations.
 

 
Źródło: www.wirtualnemedia.pl, www.aviva.pl