W dniu dzisiejszym wystartowała kampania reklamowa Nationale-Nederlanden „Strażnik Przyszłości”. Jest to nowa odsłona dobrze znanego produktu pod tą samą nazwą, który pozwala oszczędzać na przyszłość dziecka i jednocześnie chronić siebie i rodzinę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami.
 

Ubezpieczenie pod nazwą „Strażnik przyszłości” jest jednym z najpopularniejszych produktów, którego celem jest bezpieczeństwo finansowe rodziny. Małgorzata Nycz, Dyrektor Marketingu w Nationale-Nederlanden przypomina, że z badania przeprowadzonego przez ubezpieczyciela wynika, że Polacy oszczędzają i chcą oszczędzać: „Prawie połowa z nas oszczędza z myślą o przyszłości swoich podopiecznych, a spośród tych, którzy tego nie robią aż 40 procent ma zamiar zacząć w ciągu najbliższego roku”.
 
Bohaterami spotu są ojciec z córką, którzy spędzają czas w aquaparku. Rodzic przez troskę o życie swojego dziecka wybiega myślami w przyszłość i wydaje się być nieobecny, przez co nie potrafi cieszyć się chwilą. Zostaje uświadomiony przez ratownika, że najważniejsze jest docenianie momentów spędzonych z najbliższymi tu i teraz. Aby móc z radością korzystać z rodzinnego czasu, warto już dziś stać się „Strażnikiem Przyszłości” i pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu dziecku bezpiecznej drogi przez życie. W spocie zwieńczeniem tej drogi są osiągnięte w dorosłości sukcesy sportowe córki.
 
 „Pokazujemy też, że każdy z nas powinien być dumny z tego, że zadbał o przyszłość najbliższych, ponieważ jest to krok w stronę spokojnego jutra, dający możliwość cieszenia się tym, co najważniejsze, czyli wspólnymi chwilami z rodziną. To odpowiedź na potrzeby klientów, których głos jest dla nas bardzo ważny. Wraz ze startem kampanii, chcemy także podzielić się ich wyjątkowymi historiami. Już niedługo będą one dostępne na naszej stronie internetowej dedykowanej raportowi o dojrzałości Polaków” – dodaje Małgorzata Nycz.
 
Spot telewizyjny, będzie emitowany m.in. w TVN, Polsacie oraz wielu kanałach tematycznych. Działania efektywnościowe i odsłonowe będą również prowadzone w Internecie – reklamę można obejrzeć na kanale YouTube: www.youtube.com/watch?v=9lWXIe-OaV4&feature=youtu.be. Wszelkie aktywności reklamowe zaplanowane są do końca czerwca.
 
 
Źródło: www.nn.pl  www.publicrelations.pl