rodzina na łące

PZU – w ramach najnowszej kampanii marketingowej rozpoczyna promocję polisy pod nazwą PZU Start w Dorosłość. Ubezpieczenie gwarantuje środki pieniężne u progu ich dorosłości, a także daje  daje ochronę finansową na wypadek śmierci rodzica lub opiekuna.

Ubezpieczonym może być osoba w wieku 18–55 lat. Jeżeli w trakcie ubezpieczenia dziecko straciłoby ubezpieczonego rodzica, na koniec umowy PZU Życie wypłaci dziecku zagwarantowaną w polisie kwotę. Polisa jest zawierana na okres od 5 do 25 lat, tak aby na koniec umowy dziecko było pełnoletnie i mogło otrzymać wypłatę z polisy.
 

W pierwszym roku ubezpieczenia opłaci ostatnią, dwunastą składkę

 
Każdy, kto od 24 września do 30 listopada przeprowadzi w oddziale lub u agenta symulację przebiegu ubezpieczenia i pozostawi swoje dane kontaktowe, otrzyma dla dziecka niestraszkowe książeczki z bajkami. Dla osób, które w okresie promocji zdecydują się na zakup ubezpieczenia, PZU Życie ma dodatkowy benefit – w pierwszym roku ubezpieczenia opłaci ostatnią, dwunastą składkę, do kwoty 200 zł. Oprócz tego podaruje maskotkę Niestraszka dla dziecka.
 

Dodatkową comiesięczna pensja w przypadku rozszerzenia umowy

 
W przypadku tej oferty, istnieje dodatkowa opcja ubezpieczenia rentowego. Daje ona ochronę w razie śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczyciel wypłacać będzie dodatkową rentę – płatną co miesiąc. Renta wypłacana będzie do końca okresu ubezpieczenia albo dożywotnio. Pieniądze z ubezpieczenia są zwolnione z podatku od spadków i darowizn oraz podatku od zysków kapitałowych.
 
Źródło: www.pzu.pl