bagaż turystyczny

AXA Partners rozpoczęła kampanię reklamową połączoną z promocją produktową. Działania prowadzone są pod hasłem „100% majówki, 30% tańsze ubezpieczenie podróżne”. Kreacje ukarzą się na nośnikach OOH – na ekranach infoscreen oraz ramka w wagonach warszawskiego Metra. Działania będą prowadzone do końca kwietnia oraz w wakacje.

 

AXA: „Nasza kampania poza celami Nie promocyjnymi ma również wymiar edukacyjny”

 

„Nasza kampania poza celami promocyjnymi ma również wymiar edukacyjny. Staramy się zwrócić uwagę odbiorców, że wyjeżdżając z kraju, nawet na krótki urlop, warto zadbać o ubezpieczenie podróżne. Nie uchroni nas ono przed zdarzeniami losowymi, ale w momencie ich wystąpienia pozwoli uniknąć wydatków oraz zapewni niezbędne wsparcie. Problemy zdrowotne, roszczenia osób trzecich o odszkodowanie w razie wypadku lub uszkodzenia mienia czy utrata bagażu to tylko niektóre sytuacje, w których pomoc może zapewnić ubezpieczenie podróżne” – mówi Tomáš Mrnka, Country Manager Poland AXA Partners .

 

Kampania „100% majówki, 30% tańsze ubezpieczenie podróżne” potrwa do 30 kwietnia br. Druga odsłona została zaplanowana od czerwca do sierpnia br. Kreacje reklamowe przygotowała czeska agencja Creative Brand.

 

 

informacja prasowa www.axa