logo tuz

Bezpieczny Dom to kompleksowe ubezpieczenie domu lub mieszkania rodziny lub bliskich, a nawet zwierząt domowych. Produkt TUZ Ubezpieczenia jest doceniany nie tylko przez klientów czy agentów, ale też ekspertów oraz prasę specjalistyczną – i może właśnie, dlatego stał się hitem sprzedaży. 

Korzystne ubezpieczenie domu lub mieszkania 

Przypominamy, że w ramach polisy Bezpieczny Dom ubezpieczyciel ofertuje pełną ochronę nieruchomości, Drugą Opinię Medyczną, ochronę mienia podręcznego także poza domem oraz możliwość skorzystania z aż 22 świadczeń Assistance. Produkt cechuje też bardzo atrakcyjna cena. Jakie są zalety Bezpiecznego Domu?  

Jest ich wiele i większość z nich to naprawdę ważne atuty, które nasi klienci biorą pod uwagę przy wyborze tego ubezpieczenia – podkreśla Magdalena Stefan, współautorka ubezpieczenia, obecnie analityk biznesowy w TUZ Ubezpieczenia. 

Oferowane przez TUZ Ubezpieczenia ubezpieczenie domu i mieszkania nosi nazwę Bezpieczny Dom, ponieważ zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wiele różnych korzyści we wszystkich najważniejszych kwestiach związanych z domem lub mieszkaniem. Co więcej, produkt daje pełną ochronę nie tylko samej nieruchomości, ale również członkom rodziny, osobom najbliższym, a nawet zwierzętom, gdyż obejmuje ochroną do czterech kotów lub psów. Ponadto Bezpieczny Dom chroni mienie podręczne zarówno w domu czy mieszkaniu, jak również poza nim. 

Zainteresowanie naszym ubezpieczeniem domu lub mieszkania ze strony klientów i agentów jest tak duże, że możemy z radością przyznać, iż Bezpieczny Dom stał się naszym produktem flagowym i hitem sprzedaży – dodaje Magdalena Stefan. 

Druga Opinia Medyczna 

Z pewnością do zalet Bezpiecznego Domu należy także Druga Opinia Medyczna. 

Z myślą i troską o najbliższych w polisie Bezpieczny Dom zawarliśmy między innymi Drugą Opinię Medyczną, czyli wyjątkowe ubezpieczenia, które może uratować zdrowie, a nawet życie naszego klienta, członka jego rodziny lub kogoś bliskiego. Klient otrzymuje ją w każdym wariancie ubezpieczenia i to jest niezwykła zaleta polisy Bezpieczny Dom. Druga Opinia Medyczna zabezpiecza nas na wypadek błędnej lub niedokładnej diagnozy lekarskiej. Skutki błędnej lub niedokładnej diagnozy lekarskiej bywają dosłownie opłakane, a nasze ubezpieczenie pozwala na weryfikację opinii pierwszego lekarza, co może wpłynąć na skrócenie leczenia lub skorzystanie z innowacyjnego leczenia – tłumaczy Magdalena Stefan. 

Szeroka oferta usług assistance 

Ubezpieczyciel podkreśla, że Bezpieczny Dom to także aż 22 różne świadczenia Assistance, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Pomoc informatyka, hydraulika, ślusarza czy elektryka to tylko niektóre z usług oferowanych w ramach tego produktu. A Assistance Medyczny zapewnia wizytę lekarską lub e-konsultację, a także dostawę leków lub opiekę po hospitalizacji. 

Dodatkowo w ramach ubezpieczenia Bezpieczny Dom TUZ zapewnia również: 

  • Assistance AGD/RTV, 
  • Pakiet Pomocy po szkodzie, 
  • Pakiet informacyjny oraz 
  • Osobistego opiekuna (concierge), który może zorganizować dostawę zakupów, posiłków, kwiatów czy nawet korepetycji dla dziecka. 

Bezpieczny Dom – najlepsza polisa za rozsądną cenę 

Kiedy zaczęliśmy przygotowywać to ubezpieczenie do wprowadzenia na rynek, chcieliśmy, aby każdy klient szukający ubezpieczenia domu lub ubezpieczenia mieszkania, szukający najlepszej polisy za rozsądną cenę, otrzymał od naszej firmy wszystko, czego naprawdę potrzebuje lub może potrzebować – mówi Magdalena Stefan. 

Z tego powodu ubezpieczyciel przygotował dla swoich klientów produkt, który stanowi nie tylko korzystne ubezpieczenie domu lub mieszkania przy umiarkowanej cenie, ale także bierze pod uwagę to, co klient dostanie za taką cenę. 

Bezpieczny Dom powstawał wieloetapowo, bo co jakiś czas wpadaliśmy na pomysł, co jeszcze nasi klienci chcieliby mieć, gdyby sami mogli stworzyć takie kompletne, idealne ubezpieczenie domu lub mieszkania. Wykorzystaliśmy metodę „Design Thinking”, czyli tworzenie innowacji właśnie na podstawie zrozumienia potrzeb klientów. Dołożyliśmy, więc nie tylko Drugą Opinię Medyczną, ale również Bezpiecznego Seniora, który chroni seniorów zamieszkujących z nami, ale także w innym miejscu – dzięki temu możemy spać spokojnie wiedząc, że rodzice lub dziadkowie są pod opieką TUZ, mogą skorzystać z Assistance Medycznego i są chronieni od oszustwa na wnuczka. No i dodaliśmy też ubezpieczenie zwierząt domowych Pies i Kot, w sumie nawet do czterech zwierząt, oraz inne korzyści, które naprawdę trudno zliczyć – opowiada współautorka projektu. 

Polisę Bezpieczny Dom można kupić u agentów TUZ Ubezpieczenia oraz na stronie ubezpieczyciela. Warto podkreślić, że w ramach produktu ubezpieczymy zarówno mieszkanie, mieszkanie w budowie w stanie surowym zamkniętym, mieszkanie w budowie, jak również dom lub dom w budowie. Wystarczy podać powierzchnię użytkową, rok budowy, adres i kilka podstawowych informacji. 

Źródło: TUZ Ubezpieczenia