samochodzik elektryczny

Ubezpieczenie turystyczne proponuje BGŻ BNP Paribas. Operator aplikacji GOmobile planuje wprowadzenie do niej polis GOtravel oraz powiadomień w postaci komunikatów push o nowych transakcjach kartowych.

Ubezpieczenie turystyczne dla Klientów BGŻ BNP Paribas

 

BGŻ BNP Paribas poinformował o nowych funkcjach, jakie testowane są w jego aplikacji GOmobile. Klienci już teraz mogą je wypróbować, zapisując się do testów w markecie Google Play. Wśród nowości, które bank planuje wkrótce udostępnić wszystkim klientom, są m.in. ubezpieczenie turystyczne oraz powiadomienia o transakcjach kartowych.

 

Zakres ochrony proponowany polisy GOtravel

 

Jak podaje biuro prasowe Biuro BGŻ BNP Paribas – ubezpieczenie turystyczne chroni koszty leczenia za granicą, daje również możliwość ochrony bagażu, a także pokrywa koszty związane z odpowiedzialnością cywilną, a także z ochroną NNW. Bank podkreśla, że suma ubezpieczenia uzależniona jest od wybranego wariantu ochrony ubezpieczeniowej. Oferta przygotowana jest z myślą o osobach indywidualnych.

 

Ubezpieczenie turystyczne lub pushe z informacjami o zmianach na koncie znajdziecie w apkach np. mBanku, Millennium, Aliora, PKO, ING czy Getinu. Wprowadzone w GOmobile funkcje nie są kompletną nowością na polskim rynku i znane są już z aplikacji innych banków. Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

 

 

 

 

Źródło: www.cashless.pl  www.bgzbnpparibas.pl