E-mail marketing to potężne narzędzie w arsenale strategii marketingu cyfrowego. Nie tylko pozwala na skuteczną komunikację z klientami, ale też zwiększa szansę na dotarcie do nowych odbiorców. Uważasz jednak, że e-mail marketing jest zbyt trudny? Nic straconego – skorzystaj z naszej oferty! 

Dlaczego e-mail marketing jest skuteczny? 

Większość z nas chce dotrzeć do skrzynek odbiorczych swoich potencjalnych klientów i zaoferować im coś wartościowego – coś, co współbrzmi z ich potrzebami i zainteresowaniami. Z tego powodu kompleksowy e-mail marketing może stanowić idealne rozwiązanie i to dla firm każdej wielkości. Dlaczego? Marketing e-mailowy pozwala: 

  • spersonalizować swoją komunikację z klientami, 
  • dotrzeć do nowych odbiorców, 
  • śledzić statystki, 
  • budować świadomość marki, 
  • testować różne komunikaty i strategie sprzedażowe. 

Co istotne, poczta elektroniczna wciąż stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów nawiązywania bezpośredniego kontaktu z klientami, dzielenia się z nimi cennymi treściami, a co za tym idzie i zwiększania swojej szansy na to, że ktoś skorzysta z danych usług. 

E-mail marketing zbyt trudny? 

Niewątpliwie zdolność marketingu e-mailowego do dostarczania spersonalizowanych i ukierunkowanych wiadomości sprawia, że jest to potężne narzędzie w arsenale każdej firmy. Jednak wiele osób wciąż uważa, że rozwiązanie to jest zbyt trudne. Szczególnie, jeśli nie mają zbudowanej listy subskrybentów. A przecież, maile mogą być wirtualnymi drzwiami dzięki, którymi wejdziemy do cyfrowej przestrzeni potencjalnych klientów. Zwłaszcza, że doświadczenie pokazuje, że kompleksowy e- mail marketing może przynieść firmie wiele korzyści – zwiększa świadomość marki i wzmacnia relacje z klientami. A szeroko stosowany pozwala na użycie właściwej strategii marketingowej, dzięki czemu można dużo szybciej osiągnąć swoje cele biznesowe. Dlatego, jeśli e-mail marketing jest dla Ciebie sporym wyzwaniem lub zwyczajnie brakuje Ci na to czasu, skorzystaj z naszej oferty. 

Kompleksowy e-mail marketing 

Jesteśmy świadomi tego, że u podstaw e-mail marketingu leży budowanie relacji z klientami. Wiemy też, że niektórzy w natłoku swoich codziennych obowiązków mogą mieć trudności ze skutecznym wykorzystaniem tego narzędzia marketingowego. Dlatego proponujemy Ci: 

  • stworzenie sprzedażowego tekstu i konwertującej kreacji graficznej, 
  • przygotowanie całego szablonu do wysyłki zgodnego ze standardami e-mail marketingu oraz zdającego testy antyspamowe, 
  • dystrybucję Twojego mailingu do naszej bazy odbiorców i śledzenie statystyk. 

Tylko teraz możesz skorzystać z naszej super oferty – za przygotowanie kreacji zapłacisz tylko 199 zł netto. 

Ale to nie wszystko! Otrzymasz od nas również gotowe do wysyłki pliki, które możesz wykorzystać podczas e-mail marketingu u innych partnerów. Udzielimy Ci także merytorycznego wsparcia w planowaniu kampanii e-mail marketingu. Skontaktuj się z nami i uzyskaj całkowitą wycenę kampanii – kontakt@obau.pl