W gronie tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych znalazł się LINK4. Ubezpieczyciel zdobył pierwsze miejsce w kategorii Firma Przyjazna Klientom. Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są co roku przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. 

LINK4 z nagrodą ZPP

Gala wręczenia Nagród Gospodarczych odbyła się 22 września 2022 r. w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło szerokie grono przedstawicieli życia gospodarczego, politycznego i świata mediów. Jak co roku z dużymi emocjami oczekiwano na moment ogłoszenia wyników tego prestiżowego konkursu. W tym roku firma LINK4 została laureatem wyjątkowego dla siebie wyróżnienia, zdobywając nagrodę w kategorii: Firma Przyjazna Klientom 2022 roku. Ubezpieczyciel został doceniony przez kapitułę konkursu za systematyczne wprowadzanie pro-klienckich rozwiązań, takich jak możliwość bieżącego śledzenia statusu zgłoszenia szkody czy możliwość wyboru warsztatu naprawczego. Nagrodę w imieniu LINK4 odebrała Marlena Piekut, dyrektor pionu  HR i relacji z klientem. 

Przyjazne nowoczesne technologie

Podziękowania przekazała także prezes LINK4 Agnieszka Wrońska, dedykując nagrodę całemu zespołowi LINK4. Podczas swojej wypowiedzi podkreśliła, że każdego dnia dokłada on wszelkich starań, aby proces wyboru ubezpieczenia był prosty, zrozumiały, a klient czuł się usatysfakcjonowany. Prezes zaznaczyła również, że firma nie boi się nowoczesnych technologii i narzędzi. Przykładem może być niedawno wdrożony z sukcesem projekt aplikacji pozwalającej na bieżąco monitorować status szkody

Ale wiemy, że każda technologia musi odpowiadać na realne potrzeby naszych klientów. Za każdą polisą, za każdym zgłoszeniem szkody, stoi człowiek. A naszym zadaniem jest mu pomóc. Taka strategia przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów, a to z kolei na długoterminowe relacje, co jest tak bardzo ważne w biznesie ubezpieczeniowym – zaznacza Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Elastyczne produkty ubezpieczeniowe 

Rolę nowoczesnych technologii w ewolucji rynku ubezpieczeniowego w Polsce podkreśla Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4. 

W LINK4 przykładamy ogromną wagę do tego, by jak najlepiej poznać potrzeby konkretnego klienta i jego oczekiwania. Dzięki temu możemy zaproponować mu jak najlepiej dopasowaną, wcelowaną ofertę ubezpieczenia. LINK4 wykorzystuje z powodzeniem zaawansowane technologie i Big Data. Sztuką jest nie tylko dane zgromadzić, ale też prawidłowo je odczytać i jak najlepiej tę wiedzę spożytkować przy tworzeniu elastycznych produktów ubezpieczeniowych – mówi Patrycja Kotecka.

Warto przypomnieć, że Nagroda Gospodarcza ZPP przyznawana jest od kilku lat i stanowi wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie przedsiębiorczości lub jej wspierania. W konkursie wyróżniane są podmioty z otoczenia biznesowego, a także osoby: polityk, dziennikarz, think tank, ekonomista – wybitne postacie, których działania służą rozwojowi przedsiębiorczości oraz wspierają gospodarkę. Podczas wydarzenia doceniane są również firmy za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach. W tym roku w każdej z 12 kategorii została przyznana jedna nagroda główna.

Źródło: LINK4