Od  środy, 14 marca, kierowcy posiadający polisę komunikacyjną NNW w LINK4 mogą rozszerzyć zakres ochrony o pakiet medyczny „Wracaj do zdrowia”. Dodatkowe ubezpieczenie umożliwia  wsparcie klientów w leczeniu po wypadku drogowym.

Pakiet zdrowotny dedykowany ofiarom wypadków komunikacyjnych

Link4 z myślą o ofiarach wypadków drogowych przygotował we współpracy z PZU pakiet zdrowotny, w postaci dodatkowego ubezpieczenia do polisy komunikacyjnej od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Agata Ambroziak-Rogulska, Dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwitingu podkreśla zalety produktu: „Dzięki tej ofercie możemy zwiększyć poczucie bezpieczeństwa klientów i pomóc im odzyskać sprawność ruchową po wypadku komunikacyjnym. Za stosunkowo niewielką składkę możemy zaproponować naszym kierowcom i pasażerom dostęp do lekarzy specjalistów, rehabilitacji ambulatoryjnej, wybranych badań i zabiegów, a także specjalistycznej diagnostyki”.

Jaka ochronę gwarantuje ubezpieczenie „Wracaj do zdrowia”

Poza specjalistycznymi konsultacjami klienci objęci ochroną mogą skorzystać z terapii psychologicznej, zabiegów i badań ambulatoryjnych, oraz specjalistycznej diagnostyki: RTG, USG, CT i MRI. Zakres ubezpieczenia obejmuje także zabiegi kinezyterapii i fizykoterapii.

Ochrona dotyczy nie tylko organizacji oraz pokrycie kosztów najważniejszych świadczeń zdrowotnych, oferowanych przez placówki  medyczne PZU Zdrowie. To również dostęp do lekarzy specjalizujących się jako  m.in.: neurochirurdzy, neurolodzy, okuliści, ortopedzi, psychiatrzy, czy urolodzy. Warto podkreślić, że posiadacze polisy czekają na wizytę u specjalisty do 5 dni roboczych.

Należy podkreślić, że ubezpieczyciel podejmuje decyzje o wypłacie świadczenia z tytułu NNW bez oczekiwania na zakończenie leczenia przez ubezpieczonego.

Źródło: www.link4.pl