uścisk dłoni

Do grona partnerów Payback dołączyło MetLife. Uczestnicy programu będą mogli otrzymać do 8 tys. punktów, korzystając z wybranych ofert ubezpieczyciela. Przystępując do programu Payback, ubezpieczyciel chce  zachęcić do produktów nowe grono konsumentów, dbając przy tym o ochronę uczestników Programu na każdym etapie ich życia.

Payback Polska: „Staramy się stale powiększać grono naszych partnerów, by zaoferować uczestnikom Payback jak najszerszy wachlarz produktów i usług z różnych branż”

Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback Polska wyjaśnia: „ Jako największy multipartnerski program lojalnościowy na polskim rynku staramy się stale powiększać grono naszych partnerów, by zaoferować uczestnikom Payback jak najszerszy wachlarz produktów i usług z różnych branż. Tym bardziej cieszy nas dołączenie do programu firmy MetLife, dzięki której możemy zadbać o komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Ponadto patrząc na efekty naszej dotychczasowej współpracy z firmami z sektora ubezpieczeniowego, mamy nadzieję, że oferta MetLife spotka się z równie dużym zainteresowaniem ze strony naszych użytkowników, a dzięki Payback firma zyska grono nowych, lojalnych klientów.

Jak skorzystać z oferty ubezpieczyciela?

By skorzystać z oferty MetLife, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Payback. Następnie z uczestnikiem programu skontaktuje się telefonicznie konsultant, by umówić spotkanie z agentem MetLife. Podczas rozmowy pozna on potrzeby klienta i doradzi produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.

MetLife: „Chcemy zachęcić do naszych produktów nowe grono konsumentów, dbając przy tym o ochronę uczestników Programu na każdym etapie ich życia”

Magdalena Brzozowska-Tomczyk, dyrektor pionu klienta indywidualnego MetLife dodaje: „Nasza działalność na polskim rynku rozpoczęła się prawie 30 lat temu. Od tego czasu zapewniamy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, pomagając im wybierać ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Przystępując do programu Payback, chcemy zachęcić do naszych produktów nowe grono konsumentów, dbając przy tym o ochronę uczestników Programu na każdym etapie ich życia – mówi Magdalena Brzozowska-Tomczyk, dyrektor pionu klienta indywidualnego MetLife.

eKupony na wybrane produkty ubezpieczeniowe

Uczestnicy programu otrzymają specjalne eKupony na wybrane produkty ubezpieczeniowe, dostępne na stronie payback.pl. Wśród nich jest między innymi polisa „MetLife na Życie”. W  ramach polisy do zdobycia jest 8 tys. punktów Payback, „MetLife Gwarancja Jutra” oraz „Gwarantowana Emerytura +”, za które uczestnicy otrzymają 5 tys. punktów. By zasilić swoje saldo punktowe, wystarczy podczas finalizacji transakcji podać agentowi numer swojej karty Payback.

Źródło: www.metlife.pl