W przypadku takiej działalności jak multiagencja ubezpieczeniowa współpraca z innym podmiotem może okazać się sprawdzonym pomysłem na rozwój. Szczególnie, gdy agent ubezpieczeniowy dopiero stawia pierwsze kroki w branży. Jakie modele biznesowe znajdziemy na rynku ubezpieczeniowym? Podpowiadamy na przykładzie multiagencji SuperUbezpieczenia.pl.

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca szansą za szybszy rozwój

Sprzedaż ubezpieczeń to dynamicznie rozwijająca się branża. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie pracy, jako agent ubezpieczeniowy. Jednak często już na samym początku działalności trzeba podjąć decyzję odnośnie tego czy chcemy dołączyć do innego podmiotu takiego jak multiagencja ubezpieczeniowa. Współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku może nam przecież znacznie ułatwić sprzedaż ubezpieczeń. Szczególnie, jeśli znajdziemy partnera, który będzie wsłuchiwał się nasze sugestie i pomysły. O tak… takie współdziałanie jest możliwie.  Dlatego warto zapoznać się z tym, na jakich modelach biznesowych oparta jest współpraca z SuperUbezpieczenia.pl.

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca i jej modele biznesowe

Co zrobić, by już na starcie zapewniać swoim Klientom komfort i obsługę na najwyższym poziomie? Warto rozważyć otwarcie placówki franczyzowej lub punktu partnerskiego, dzięki czemu od razu będziemy mogli liczyć na sprawdzone rozwiązania. SuperUbezpieczenia.pl to duża multiagencja ubezpieczeniowa. Współpraca z tą firmą zapewni nam nie tylko oferty najlepszych produktów ubezpieczeniowych, ale też sprawi, że będziemy rozpoznawalni w swoim regionie.

Franczyza SuperUbezpieczenia.pl pozwoli nam uzyskać takie korzyści jak:

  • wsparcie od rozpoznawalnej marki na każdym etapie działalności,
  • ofertę ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych,
  • brak planów sprzedażowych,
  • korzystny system prowizyjny (szybkie rozliczenie prowizji),
  • system szkoleń produktowych, sprzedażowych, marketingowych,
  • wsparcie doświadczonych ekspertów,
  • opieka menadżera regionalnego,
  • pomoc i wiedza Działu Sprzedaży Superubezpieczenia.pl,
  • wsparcie w działaniach marketingowych (materiały promocyjne, strona internetowa, Social Media, Google Moja Firma, Google AdWords),
  • identyfikację wizualną marki.

Z kolei decydując się na punkt partnerski SuperUbezpieczenia.pl zyskamy powyższe korzyści oraz pewność, że proponujemy swoim Klientom najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Dzięki tego typu współpracy otrzymamy także wsparcie doświadczonych ekspertów na każdym etapie swojej pracy oraz możliwość rozbudowy swoje działalności o nowe punkty.

SuperUbezpieczenia.pl umożliwiają swoim partnerom również współpracę opartą o model biznesowy niezależnego doradcy. Jest to rozwiązanie idealne dla tych agentów ubezpieczeniowych, którzy chcą uzyskać dostęp do produktów ubezpieczeniowych konkretnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, a nadal chcą funkcjonować pod własną marką.

Multiagencja ubezpieczeniowa – współpraca drogą do osiągnięcia własnego sukcesu

Korzystny system prowizyjny, brak planów sprzedażowych, wsparcie marketingowe oraz pomoc doświadczonych ekspertów to bez wątpienia zalety współdziałania z SuperUbezpieczenia.pl. Co jeszcze może nam zaoferować ta multiagencja ubezpieczeniowa? Współpraca z firmą pozwoli nam przede wszystkim wypracować własną drogę do osiągnięcia sukcesu w branży ubezpieczeniowej, a to przecież dla wielu z nas jest najważniejsze.

Warto dodać też, że SuperUbezpieczenia.pl to agencja ubezpieczeniowa, która na rynku ubezpieczeń działa już od ponad 20 lat. Posiada placówki stacjonarne, własne narzędzie do szybkiej kalkulacji OC/AC online oraz liczne grono współpracujących agentów ubezpieczeniowych.

Artykuł partnera

Reklama w Obau.pl