wyprawa w góry

Ubezpieczenie podróżne „Tak Podróżuję” jest pierwszą polisą w ofercie online oferowaną przez PKO Ubezpieczenia. Jak potwierdzają przedstawiciele banku – uruchomienie sprzedaży w kanale direct jest ważnym elementem przyjętej strategii.

 

PKO Ubezpieczenia: „Zainteresowanie zakupami online stale rośnie i kompetencje cyfrowe Polaków są już standardem”

 

Tomasz Mańko, członek zarządu PKO Ubezpieczenia wyjaśnia: „Zainteresowanie zakupami online stale rośnie i kompetencje cyfrowe Polaków są już standardem. Podążamy za preferencjami klientów w zakresie prostej i szybkiej dostępności naszych ubezpieczeń. Priorytetem jest jednak zapewnienie wszystkim podróżującym jak najlepszej ochrony i komfortu. Nasza nowa oferta ubezpieczenia „Tak Podróżuję” spełnia te oczekiwania.  Uruchomienie sprzedaży w kanale direct jest ważnym elementem przyjętej strategii. Do wejścia w ten segment zachęcają nas też dobre doświadczenia w sprzedaży naszej oferty w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie transakcyjnym iPKO PKO BP. Naturalnym tego następstwem jest rozpoczęcie bezpośredniej sprzedaży w PKO Ubezpieczenia, którą będziemy z sukcesem rozwijać”.

 

„Tak Podróżuję” jest pierwszym ubezpieczeniem oferowanym przez PKO Ubezpieczenia w systemie direct

 

Tak Podróżuję daje możliwość wyboru świadczeń spośród trzech wariantów: Standardowa Ochrona,  Pełny Komfort i Prestiżowa Podróż, z czego Pełny Komfort jest elastyczny i pozwala na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej oraz wysokości sumy ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.

 

Ochrona przy uprawianiu spotów wysokiego ryzyka i nie tylko

 

Ubezpieczenie obejmuje nie tylko standardową pomoc w zakresie kosztów leczenia, assistance, NNW oraz OC w życiu prywatnym. Osoby posiadające ubezpieczenie mają również możliwość uzyskania ochrony w przypadku uprawniania sportów wysokiego ryzyka czy pracy fizycznej za granicą.  Oprócz tego, w ramach ubezpieczenia PKO oferuje też  zniżkę rodzinną dla osób, które podróżują z dzieckiem. Ubezpieczenie dla podróżujących za granicę można nabyć za pośrednictwem specjalnego portalu dostępnego ze strony pkoubezpieczenia.pl przy pomocy komputera czy smartfonu.

 

Źródło: www.pkoubezpieczenia.pl