Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego sprawiło, że z dnia na dzień dotychczasowa forma obsługi klientów agencji ubezpieczeniowych uległa ogromnej zmianie. W trosce o zdrowie swoje oraz swoich klientów, znakomita część agentów zadecydowała o zamknięciu biur i prowadzeniu działalności poprzez internet i telefon. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania SuperAgenta, programu abonamentowego który od pierwszego dnia pomoże opanować trudną sytuację i usprawnić proces sprzedaży ubezpieczeń przez telefon i internet.

Wyliczenie składki podczas rozmowy

Nasz program błyskawicznie porównuje składki oraz skutecznie pomaga zarządzać codzienną pracą. Skończ z czasochłonnym wypełnianiem formularzy w portalach TU – możesz wybrać rozwiązanie oparte o integrację z dowolnym webserwisem TU – szybko i bezbłędnie przeprowadzisz kalkulację podczas rozmowy z klientem, dzięki czemu cały proces sprzedaży możesz przeprowadzić podczas jednej rozmowy telefonicznej wysyłając klientowi polisę mobilną.

Kartoteka klienta, powiadomienia SMS i e-mail, automatyczne wznowienia

Po zakończonej kalkulacji w programie automatycznie tworzy się kartoteka klienta, dzięki czemu oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na wprowadzenie danych do innego narzędzia. Z tego miejsca możesz również sprawnie zarządzać wszystkimi informacjami oraz generować powiadomienia SMS i e-mail o zbliżających się ratach i kończących polisach. Nie musisz martwić się również o wznowienia polis, ustawiając przypomnienia o kończących się polisach klientów zostanie aktywowany alert dot. wznowień.

Wypełnij Formularz – Wypróbuj SuperAgenta za darmo!