W dniach od 14 maja do 15 czerwca ubezpieczenie „Bezpieczne Dziecko Premium”, będzie można kupić ze zniżką 10%. Upust dotyczy wszystkich dzieci obejmowanych ochroną i każdej składki przez cały okres obowiązywania umowy. 

 

„Bezpieczne Dziecko Premium”

 
Bożena Trzaska, dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych MetLife wyjaśnia zasady i cel promocji: „ Zbliżające się wakacje to dla dzieci czas swobody i beztroskich zabaw, na który czekają przez cały rok. To również okres dużej aktywności fizycznej najmłodszych, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Dzięki naszemu produktowi „Bezpieczne Dziecko Premium” możemy zapewnić dziecku najlepszą możliwą ochronę na wypadek różnych zdarzeń losowych. Sami zyskujemy poczucie komfortu, a 10% zniżki na składkę przez cały czas obowiązywania umowy jest dodatkową zachętą do skorzystania z oferty”.
 

Ochrona dziecka na wypadek różnych zdarzeń losowych

 
„Bezpieczne Dziecko Premium” – umowa dodatkowa do umów podstawowych „MetLife Gwarantowana Ochrona”, „MetLife na Życie” i „Gwarantowana Emerytura +” – to kompleksowe ubezpieczenie ochronne dla dziecka. Zapewnia wsparcie finansowe w przypadku poważnej choroby, złamań lub oparzeń, trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku, hospitalizacji czy operacji.
 

Podwójna ochrona na czas wakacji

 
Polisa gwarantuje podwójną sumę ubezpieczenia w razie trwałego inwalidztwa wskutek NW lub złamania, bądź oparzenia wskutek NW Dziecka, jeżeli zdarzenie ma miejsce w okresie 1 lipca – 31 sierpnia. Ubezpieczenie zapewnia również ochronę ubezpieczeniową z tytułu umowy assistance obejmująca m.in.: konsultacje medyczne, specjalistyczne badania,rehabilitacje oraz pomoc w nauce.
 
Źródło: www.metlife.pl