mama z dzieckiem

UNIQA wprowadza zmiany w Pakiecie Bezpieczeństwa, najpopularniejszym ubezpieczeniu na życie w ofercie UNIQA w Polsce. Produkt został odświeżony i zmodyfikowany, by podnieść jego atrakcyjność dla klientów poszukujących wyższej ochrony. Twórcy zmian twierdzą, że sumy ubezpieczenia są teraz jednymi z najwyższych na rynku w tego typu produktach.

 

Wprowadzone zmiany

 

  1. Nowe warianty VIP z wysokimi sumami ubezpieczenia – do 200 tys. zł i nawet 400 tys. zł za śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego
  2. Zniesienie karencji na śmierć ubezpieczonego – pełna ochrona już po opłaceniu składki
  3. Wprowadzenie wygodnych płatności elektronicznych, np. pay-by-link
  4. Jasne i czytelne ogólne warunki ubezpieczenia i wszystkie dokumenty kierowane do klientów (projekt Prosto po polsku).

 

Sławomir Tryfon, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Życiowych UNIQA Polska: „Nie wymagamy badań lekarskich”

 

„Wystarczy wypełnić wniosek o ubezpieczenie, zawierający krótkie oświadczenie o stanie zdrowia, by otrzymać polisę potwierdzającą zawarcie umowy. Pierwsze tygodnie sprzedaży potwierdziły, że zmiany są strzałem w dziesiątkę. Po wprowadzeniu wyższych pakietów zanotowaliśmy prawie 20-proc. wzrost sprzedaży”.

 

Ubezpieczenie na życie obejmuje ochroną ponad 30 różnych zdarzeń zawartych w trzech pakietach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów. Są to pakiety:

 

  1. Moja Rodzina – ochrona dla ubezpieczonego i jego rodziny,
  2. Moje Zdrowie – szeroki zakres ochrony zdrowia ubezpieczonego,
  3. Moje Życie – najwyższe świadczenia na wypadek śmierci ubezpieczonego.

„Klient sam decyduje, od jakich zdarzeń i na jakie kwoty chce się ubezpieczyć. Bez względu na to, który pakiet wybierze, otrzyma dostęp do usługi Medical Assistance” – dodaje Sławomir Tryfon.

 

Usługa assistance działa w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania

 

Obejmuje m.in.: wizytę lekarza pierwszego kontaktu i pielęgniarki, dostawę podstawowych artykułów żywnościowych i higienicznych oraz leków, transport medyczny, opiekę lub transport opiekuna do dzieci lub osób niesamodzielnych.

 

Informacja prasowa Źródło: www.media.uniqa.pl