Europa logo

Ubezpieczenie nieruchomości „Własny Kąt” to nowy produkt w ofercie Europa Ubezpieczenia. Szeroka i spersonalizowana ochrona ubezpieczeniowa dla właścicieli domów i mieszkań – tak ubezpieczyciel charakteryzuje oferowaną przez siebie polisę. 

Ubezpieczenia nieruchomości w nowej odsłonie 

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów, którzy świadomie podchodzą do wyboru ubezpieczenia, Europa Ubezpieczenia zdecydowała się na odświeżenie swojej oferty produktowej. Do sprzedaży trafiła nowa polisa mieszkaniowa „Własny Kąt”. Łączy ona w sobie szeroki zakres ochrony i ułatwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb klientów. 

Najważniejszą nowością w ubezpieczeniu nieruchomości „Własny Kąt” jest możliwość zakupu ochrony w wariancie „all-risk”, czyli chroniącym od wszystkich zdarzeń, nawet takich których nie możemy przewidzieć. Wybierając ten najszerszy wariant ochrony klienci mają pewność, że ich dom jest zabezpieczony w najlepszy możliwy sposób – mówi Joanna Koba, ekspert ds. ubezpieczeń nieruchomości w Europa Ubezpieczenia. 

Indywidualna oferta ochrony 

Jak możemy przeczytać, nowe ubezpieczenie nieruchomości „Własny Kąt” wyróżniają cztery predefiniowane warianty, które są przeznaczone dla różnych grup klientów indywidualnych: właścicieli domów jednorodzinnych, właścicieli mieszkań w blokach, lokatorów oraz osób, wynajmujących nieruchomości. Dla każdej z tych grup ubezpieczyciel przygotował zindywidualizowaną ofertę ochrony, która jest dopasowana do realnych potrzeb i nie zawiera zbytecznych elementów. Co więcej, szeroki wachlarz rozszerzeń do podstawowej ochrony sprawia, że klienci mogą w pełni spersonalizować ubezpieczenie. 

Dla właścicieli domów przygotowaliśmy możliwość dodatkowego ubezpieczenia takich elementów nieruchomości jak architektura ogrodowa czy instalacja fotowoltaiczna. Natomiast właściciele mieszkań mogą ubezpieczyć garaż oraz skorzystać z szerokiej oferty usług assistance, wśród których na uwagę zasługuje przeznaczone dla właścicieli czworonogów pet assistance, czy bike assistance, zapewniające dodatkową ochronę dla właścicieli rowerów – mówi Joanna Koba. 

Dostępność ubezpieczenia „Własny Kąt” 

Ubezpieczyciel zaznacza, że nowe ubezpieczenie nieruchomości „Własny Kąt” dostępne jest w kanałach własnych Europa Ubezpieczenia – na stronie firmy oraz na infolinii, oraz u części partnerów biznesowych towarzystwa. 

Przypominamy, że Europa to doświadczony ubezpieczyciel nieruchomości, który chroni domy Polaków od 20 lat. Produkty mieszkaniowe towarzystwa można kupić zarówno w bankach, jak i porównywarkach ubezpieczeniowych czy kanałach własnych. 

Źródło: Europa Ubezpieczenia