Europa logo

Ubezpieczenie podróżne dla osób, które wypoczywają w Polsce to nowy produkt w ofercie Europa Ubezpieczenia. Klienci ubezpieczyciela mogą liczyć na szeroki zakres ochrony w atrakcyjnej cenie.

Produkt Travel Polska zastąpił ubezpieczenie NNW Polska 

Na odświeżenie swojej oferty skierowanej dla klientów spędzających urlop lub wakacje w Polsce zdecydowała się Europa Ubezpieczenia. Z początkiem czerwca ubezpieczyciel wprowadził do sprzedaży produkt „Travel Polska”, który zastąpił oferowane wcześniej ubezpieczenie „NNW Polska”. Nowa polisa zapewnia klientom kompleksową ochronę podczas wypoczynku. Co więcej, produkt jest dopasowany do potrzeb osób, wyjeżdzających zarówno samodzielnie, jak i w grupach zorganizowanych. 

Naszą misją jako jednego z liderów rynku ubezpieczeń turystycznych w Polsce jest zapewnienie klientom spokojnego i beztroskiego wypoczynku. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na odświeżenie krajowego produktu podróżnego. W ubezpieczeniu „Travel Polska” połączyliśmy szeroki zakres ochrony z atrakcyjną ceną – mówi Tomasz Janas, ekspert ds. ubezpieczeń turystycznych w Europa Ubezpieczenia. 

Szeroki zakres ochrony ubezpieczenia 

Dla klientów przygotowano cztery warianty ochrony – różnią się one zakresem i sumami ubezpieczenia, wynoszącymi do 40 tys. zł w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków i do 150 tys. zł w przypadku odpowiedzialności cywilnej. 

Ubezpieczyciel podkreśla, że ubezpieczenie „Travel Polska” zostało dostosowane do potrzeb osób, stawiających podczas urlopu na aktywny, sportowy wypoczynek. W wariancie VIP i The Best ubezpieczenia mogą oni liczyć na m.in. na ochronę podczas uprawienia sportów wysokiego ryzyka (np. windsurfing, kitesurfing czy narciarstwo), ochronę sprzętu sportowego, pokrycie kosztów akcji ratowniczej czy rehabilitacji pod wypadku. 

Atrakcyjna cena polisy 

Jak możemy przeczytać, ubezpieczenie „Travel Polska” dostępne jest w cenie od 35 groszy za jeden dzień ochrony, a rodziny i grupy zorganizowane mogę liczyć na dodatkowe zniżki. 

Ubezpieczyciel zaznacza, że produkt można kupić u agentów turystycznych i ubezpieczeniowych współpracujących z Europą Ubezpieczenia oraz za pośrednictwem infolinii towarzystwa. 

Źródło: Europa Ubezpieczenia