Osobówka, terenowy, dostawczak czy ciężarowy? Dla agentów ubezpieczeniowych korzystających z Insly obliczenie składki i wystawianie polis OC i AC dla większości typów pojazdu nie jest już żadnym problemem. Niezależny dostawca oprogramowania poinformował o dodaniu do swojego kalkulatora możliwości obliczania składek dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych.

Insly odpowiedziało tym samym na potrzeby zgłaszane przez agentów. Pośrednicy ubezpieczeniowi zgłaszali prośby o rozszerzenie narzędzia o samochody ciężarowe oraz możliwość kalkulacji składki jako firmy (spółki i jednoosobowe działalności gospodarcze).

Kolejna porcja usprawnień sprawiła, że Insly stało się kompletnym narzędziem wsparcia sprzedaży ubezpieczeń dla multiagencji ubezpieczeniowych. Program posiada zarówno system CRM umożliwiający zarządzanie baza klientów i polisami, jak i kalkulator OC i AC pozwalający obliczyć składkę w ciągu kilku sekund w 14 towarzystwach ubezpieczeniowych.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYPRÓBUJ INSLY PRZEZ 14 DNI ZA DARMO

Co ważne, cała praca na narzędziu odbywa się w ramach własnych umów agencyjnych. Insly nie jest zatem pośrednikiem ubezpieczeniowym, a profesjonalną firmą informatyczną. Insly już od kilku lat oferuje za stałą i niewielką miesięczną opłatę każdej multiagencji narzędzie, które było do tej pory w zasięgu tylko największych ogólnopolskich agencji sieciowych.

Warto podkreślić, że największym atutem Insly jest niezależność. Brak powiązań z towarzystwami ubezpieczeniowymi czy multiagencjami pomaga w nawiązaniu trwałych i opartych na pełnej współpracy relacji.

Specjaliści zapowiadają, że to nie ostatnia funkcjonalność, która została wdrożona do programu dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych Insly. W planach do końca 2019 roku jest dodanie dwóch kolejnych TU w kalkulatorze. Dzięki temu w ciągu kilku sekund narzędzie odpyta nawet 16 TU o ceny ubezpieczeń komunikacyjnych. Z dodatkową możliwością wystawienia polisy dla każdego TU. A wszystko to w ramach  w ramach własnych umów agencyjnych.

Z kolei w 2020 roku użytkowników Insly czeka wdrożenie przebudowanych funkcjonalności do rozliczeń oraz m.in. tych pozwalająca na sprzedaż ubezpieczeń online.

Z wewnętrznych badań firmy wynika, że Insly pozwala zaoszczędzić nawet do 2h dziennie pośrednikom ubezpieczeniowym i wpływa na zwiększenie wysokości przypisu. Zamiast czasochłonnego wprowadzania danych do różnych systemów informatycznych, agent może więcej czasu poświęcić klientowi i jego indywidualnym potrzebom.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYPRÓBUJ INSLY PRZEZ 14 DNI ZA DARMO

Artykuł sponsorowany, sprawdź naszą zakładkę reklama