Nawet doświadczonym kierowcom mogą przydarzyć się takie sytuacje jak kradzież auta, jego uszkodzenie czy zarysowanie karoserii. Między innymi na wypadek takich zdarzeń PZU oferuje ubezpieczenie PZU Auto AC. Co więcej klienci mogą kupić nową polisę AC ze zniżką do 28 procent.

Kompleksowa ochrona pojazdu w ramach AC

Oferta PZU Auto AC uwzględnia ochronę ubezpieczeniową od wszystkich zagrożeń związanych z użytkowaniem pojazdu, poza tymi wyraźnie wykluczonymi w ogólnych warunkach ubezpieczenia, jak na przykład wojna czy atak terrorystyczny.

Z polisą PZU Auto AC właściciel pojazdu zyskuje pewność, że pomożemy mu za każdym razem, niezależnie od tego, czy będzie to uszkodzenie karoserii przez np. silny grad czy włamywacz zniszczy pojazd, albo gryzonie przegryzą przewody. Nasze ubezpieczenie chroni nawet w takich sytuacjach, których dziś nie potrafimy przewidzieć. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Wsparcie na drodze

Jak podaje ubezpieczyciel, nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki wynoszącej nawet 28 procent. Warunkiem jest zakup pakietu: OC, AC i NNW. Tu warto dodać, że oferta dotyczy ubezpieczeń samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych w nadwoziu osobowym oraz tych o ładowności do 750 kg i DMC do 3,5 t.

Co więcej ubezpieczenie warto rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Dzięki tego typu ochronie ubezpieczeniowej mamy zapewnione wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych, które mogą się zdarzyć podczas jazdy – od holowania auta, poprzez organizację i pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego czy noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku – badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

Kampania promująca ubezpieczenia komunikacyjne

Przypominamy, że ubezpieczenie PZU Auto AC oraz dostępne rozszerzenia można zakupić w wygody i bezpieczny sposób zdalnie, zarówno za pośrednictwem serwisu mojePZU, poprzez infolinię, w oddziałach PZU, jak i u agentów ubezpieczeniowych.

Nowa kampania marketingowa, która promuje ubezpieczenia komunikacyjne PZU rozpoczęła się 7 maja. Ubezpieczyciel kładzie w niej szczególny nacisk na możliwość skorzystania ze zniżki do 28 procent na nowe ubezpieczenie AC w pakiecie z OC i NNW. Jak możemy przeczytać kampania potrwa do 6 czerwca 2021 roku.

Źródło: PZU SA